Interface’in Yeni Koleksiyonu: Composure

Bir eğilim olarak "Sakinlik", Composure'un tasarlanmasına ilham veren konulardan biri.

Gün boyu etrafı saran stres ve hareketten bir miktar uzaklaşmaya yardımcı olan huzurlu bir ortam üretkenliği artırıyor, pozitif duyguları harekete geçiriyor, odaklanmaya ve yeniden bağlanmaya yardımcı oluyor. Bu huzurlu ortam da çoğunlukla doğa ile bağı olan ve sakinliği çağrıştıran etmenlerde gizli.

Composure’un yumuşak organik dokusu sakinliği ve harmoniyi çağrıştırırken, kullanıcıların daha yenilenmiş hissetmesini sağlıyor.

“Doğada gördüğümüz desenleri iç mekanlarda görmek bize doğrudan doğada olduğumuz hissini verir ve rahatlamaya başlarız. Özellikle açık ofis ortamlarında etrafımızda gerçekleşen hareketlilik içerisinde aslında en çok ihtiyaç duyduğumuz şey biraz sakinliktir.”


Composure sadece insanın kendini doğaya yakın hissetmesine değil aynı zamanda doğayı korumaya da yardımcı oluyor.

%100 geri dönüştürülmüş iplikten üretilmesinin yanı sıra, organik deseni sayesinde uygulama sırasında fire oranını %1-3 arasına düşürüyor.

Bunların yanında Composure ürününün alışılageldik zehirli yapıştırıcılar yerine TacTilesTM ile uygulanması kullanıcıya zaman kazandırırken, kullanıcıyı montaj esnasında ortaya çıkan kokudan ve doğaya zehirli gaz salınımından koruyor.

Tüm bunların ötesinde daha yumuşak bir deneyim ve daha iyi bir akustik konfor sağlamak mümkün. Yeni SONE TM backing kullanıcıya bunu sağlıyor. Composure SONE TM ile ayak konforu çok daha yüksek, akustik açıdan da bir o kadar iyi performans gösteren zeminler elde edebilmek mümkün. Özellikle çalışma ortamlarında kötü akustiğin yarattığı sonuçları oldukça yüksek oranda azaltabiliyor, otellerde koridor gürültülerinin odalara girişini çok daha iyi bir şekilde engellemeyi mümkün kılıyor.

 

E: turkey@interface.com

W: www.interfaceturkey.com

Etiketler

Bir cevap yazın