INTERAX – Otomatik Döner Kapılar

Adından da anlaşılacağı gibi tüm kontrol ve güvenlik sistemleri otomatik olarak mikro prosesör kontrolünde yapılıyor. Otomatik kapı kişi kapıya yaklaşınca radarları sayesinde kişiyi algılıyor ve otomatik olarak dönmeye başlıyor.


Kişi kapıdan geçtikden sonra başka bir giren olmadığı zaman kendi kendine hep uygun pozisyon dnilen X pozisyonunda duruyor. Bu özelliği ile maksimum ısı tasarrufu sağlanıyor.

Ayrıca yaşlı ve engelli kişiler ile çocukların rahat geçişini sağlamak için dönme devrini düşüren sistem (yaşlı-engelli butonu) standart olarak konuldu. Opsiyonel olarak kanatların katlanma özelliği Break-Out panik çıkış sistemi uygulanıyor. Standart olarak topuk emniyet fotoselleri ile kolon emniyet bandının da ilave edilmesi ,INTERAX’ın kullanıcı emniyetine ne derece önem verdiğinin bir kanıtı olarak göze çarpıyor.

 

Teknik Özellikler
Model: INTERAX Alüminyum Tam Otomatik Döner Kapı.
İç Çap: 2000 mm, 2200 mm, 2500 mm, 2600 mm, 2800 mm, 3000 mm, 3500 mm.
Dış Çap: 2092 mm, 2492 mm, 2592 mm, 2692 mm, 2892 mm, 3092 mm, 3592 mm.
Geçiş Yüksekliği: 2100 mm (2500 mm’ye kadar arttırabilme imkanı).
Kanopi Yüksekliği: 300 mm (800 mm’ye kadar arttırabilme imkanı).
Bitmiş Yüksekliği: 2400 mm (Standart).
Yanak Camları: 8,8 mm konkav, şeffaf lamine.
Kanat Camları: 6 mm temperli.
Kanat Adedi: 3 veya 4 kanatlı.

Program Seçenekleri: 0 pozisyonlu kapı kapalı yani kilitli pazisyon. 1 pozisyonu kapı durur pozisyonda; radar hareket algıladığında normal dönüşe geçiyor.
Aksesuarlar: Program seçeneklerini belirlenen program şalteri. Kapının kanat, adetine göre tavanda spot ve trafosu uygulanıyor.
Güvenlik Sistemi: Break – Out Sistemi (Panik anında kanatların katlanabilme özelliği) topuk fotaseli, emniyet fotoseli, kolan emniyeti bandı ve acil durdurma butonu mevcut. Opsiyonel olarak uygulanıyor.
Kilitleme Sistemi: Elektro mekanik kilitleme sistemi opsiyonel olarak uygulanıyor. Manuel kilitleme uygulanıyor.
Radar: 2 adet (Elektro aletlere ve kalp piline etkisi olmayan radar sistemi).
Renk: İstenilen RAL veya Eloksal renkleri olabiliyor.

W: www.cuhadaroglu.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın