İnoksan’dan Özgün Tasarım ve Çok Yönlü Kullanım

Kullanıcısının ihtiyaçlarına göre değişikliklerin yapılabildiği İnoksan Cantilever (ada grubu) pişiriciler tamamen hijyen odaklı tasarımlarıyla işletmelere fark katıyor.

Merkezi bir ayak üzerine konsol yerleştirilmiş cihazlar bütünü olan Cantilever (ada grubu) Pişiriciler, modül modül değiştirilebilen ya da modül ilave edilebilen, estetik ve ergonomik yapılarıyla işletmelerin tercihi olmaya devam ediyor. Hem 70’lik hem de 90’lık serilerde tasarlanabilen Cantilever Pişiriciler çok farklı fonksiyonları bir araya getirdiği gibi, talebe göre istenilen pişiriciler tam ya da yarım modül olarak da konulabiliyor.

Cantilever Pişiriciler kullanıcılara sundukları kolaylık ve yüksek çalışan güvenliği tasarımları, bütün yüzeylerde AISI 304 kalite kullanımı ve her iki tarafta da çalışabilme imkanıyla profesyonel mutfaklar için göz alıcı bir çözüm oluyor.

“Kazandıran Mutfak” vizyonuyla kullanıcılarının ihtiyacına en iyi şekilde cevap verebilen, yüksek teknolojinin sunduğu en verimli ürünleri sunan İnoksan, hem iş yeri sahiplerine hem de ustaların ihtiyaçlarına hızlı ve tasarruflu çözümler sunuyor.

Etiketler

Bir cevap yazın