İnoksan Gazlı Kombi (Buharlı) Fırın ile Yüksek Tasarruf Kaçınılmaz!

"Kazandıran Mutfak" vizyonuyla kullanıcılarının ihtiyacına yanıt verebilen, yüksek teknolojinin sunduğu verimli ürünleri sunan İnoksan, Gazlı Kombi (Buharlı) fırını geliştirdi.

Gazlı Kombi (Buharlı) fırın hem işletme sahipleri hem de ustaların ihtiyaçlarına hızlı ve tasarruflu çözümler sunuyor.

Profesyonel mutfaklarla 1980 yılından bu yana ilkleri buluşturan İnoksan, Ar-Ge çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor ve sektörün taleplerini profesyonel bir şekilde yanıtlıyor. Türkiye’de bir ilk olarak nitelendirilen yüksek tasarruf sağlayan Gazlı Kombi (Buharlı) fırın 2012 Mart ayında satışa çıktı. Bu ekipman, yüksek teknolojinin sunduğu premix yanma sistemi ile yüzde 90–95 oranında verimli yanma performansı ile enerji tasarrufunu sağlıyor. Yanmış gazların yemeklere temasını engelleyen fırınlar, aynı zamanda tasarımı ile can güvenliği, hijyen, ergonomi ve pişirme arabasının fırının içine girmesi ile kullanım kolaylığı açısından da önemli avantajlar sağlıyor. Gazlı Kombi (Buharlı) fırın birçok yemeği aynı anda pişirebilme, hızlı soğutma, tek tuşla yemek pişirme, et probu, 4 adet fan hız ayarı, el duşu gibi özellikleri ile mutfak profesyonellerinin işini kolaylaştırıyor.

Gazlı Kombi (Buharlı) fırın ile üst düzey tasarruf…

Kombi fırının sahip olduğu konveksiyonlu pişirme, banket yemek pişirme, buharlı pişirme, konveksiyon+buhar (kombi), düşük sıcaklık buhar pişirme konumları ile her türlü yemeği pişirmek mümkün!

Mutfak profesyonellerinin çözüm ortağı!

Her türlü ızgara çeşitleri ve sulu yemekleri kısa sürede ve tam kıvamında lezzetlerle hazırlayabilen İnoksan Gazlı Kombi Fırın, grill ızgaralar ile antrikot, bonfile, köfte, balık ve sebzeler üzerinde tipik ızgara deseni oluşturulabiliyor. Derin dondurulmuş yemekleri de hızlı bir şekilde pişirebilen İnoksan Kombi fırın, başında beklemeye gerek kalmadan tüm ızgara çeşitlerini yapabilmesi ile mutfakta ustaların zamandan tasarruf ederek farklı işlere gönül rahatlığı ile konsantre olmalarını sağlıyor. Özel aparatları sayesinde, çevirmeye gerek kalmadan etlerin alt kısmı da mükemmel bir şekilde kızartabilen Kombi fırın ile doğru fan devri ve nem oranı ayarladığında istenilen kalitede hamur işlerini hazırlamak da mümkün…

Geleneksel pişirme yöntemleri ile karşılaştırıldığında pişirme süresi büyük ölçüde kısalırken, kızartma yapımında kullanılan yağsız kızartma tepsisi ile yağdan yüzde 50’ye varan önemli bir tasarruf sağlanıyor.

“Tabakta banket” sistemi

Yemeklerde kalite kaybına yol açan banket yöntemine farklı bir boyut getiren İnoksan Kombi Fırın ile yemekleri sıcak tutma yöntemi tarihe karışıyor. Tek düğmeyle yemekleri taze pişmişten bile daha iyi sunan “tabakta banket” sistemi ile ustalar stres ve koşturmacadan uzak çalışırken sunuma daha fazla zaman ayırabilecekler. Ayrıca fırının sahip olduğu 3 çeşit otomatik yıkama programı sayesinde kullanıcılar pişirme sonrasında daha kolay ve zahmetsiz olarak fırın temizliği yapabiliyor.

W: www.inoksan.com

Etiketler

Bir cevap yazın