İnoksan, Bulaşık Yıkarken de Çevreyi Düşünüyor

Endüstriyel mutfak sektörünün lideri İnoksan, mutfak profesyonellerinin ihtiyacı olan ekipmanları üst düzey teknoloji ile üretirken enerji tasarrufu ve çevreye duyarlılıktan da ödün vermiyor. İnoksan BYM'ler ile hijyenik bir yıkama sağlarken aynı zamanda tasarruf etmek mümkün.

İnoksan BYM 052, Termostop Özelliği ile Kendini Size Göre Ayarlıyor!

Mutfağın lideri İnoksan’ın; set altı, davlumbaz tipi, koveyörlü, tırnaklı ve kazan, tencere yıkama makineleri BYM serisini oluşturuyor. İnoksan BYM’ler adeta nabza gore şerbet sunuyor. Bulaşıkların çeşitliliğine gore ayarlanabilen İnoksan BYM’ler ile kusursuz hijyen sağlanırken, her yönden tasarruf etmek de mümkün.

Programlanabilir termostop, 85 derecede durulama, otomatik su alma, sıcaklık ayarlamaları, hata mesajları, sesli uyarılar, süre ayarlamaları gibi birçok özelliği bünyesinde barındıran İnoksan BYM 052’de 3 farklı çalışma programı içerisinde opsiyonel olarak 3 farklı çalışma modu bulunuyor. Kısa, orta ve uzun sürede yıkama özelliğine sahip İnoksan BYM 052, bu sayede toplamda 9 farklı programı bünyesinde barındırıyor. Standart, etkin ve termostop çalışma modları ile bulaşıkları nasıl yıkamak istediğinize kendiniz karar verebiliyorsunuz. Başta su ve elektrik tasarrufu sağlayan BYM’ler sayesinde barajlardaki doluluk oranına katkıda bulunmak hiç de zor değil. Endüstriyel mutfak sektörünün devi İnoksan, endüstriyel tip bulaşık yıkama makinelerini sektörün ihtiyaçları doğrultusunda üretiyor. Talepleri üst seviyede karşılayan İnoksan’ın bulaşık yıkama makineleri serisinin tümü çevreye duyarlı olarak tasarlanıyor. Hijyenik bir yıkama sağlarken aynı zamanda tasarruf etmek isteyen işletmelerin tercihi İnoksan bulaşık yıkama makineleri oluyor.

İnoksan bulaşık yıkama makineleri; su, enerji ve zaman tasarrufları ile çevreye ve topluma dost. İnoksan’ın “Boşa tüketilen her damladan sorumluluk duyuyoruz” felsefesi altında işletmenize katma değer sağlayan makineler, saatte 1.000 tabak yıkama kapasitesine sahip. Çift durulama özelliği ile su ve deterjan tüketimi minimuma inerken, bulaşıklar hem hijyenik hem de kısa sürede verimli bir şekilde yıkanabiliyor.

İşletmelerin ekonomik ömrünü doldurmuş bulaşık yıkama makinelerini, düşük işletme maliyetleri ve yüksek teknik özelliklere sahip olan yeni makineler ile değiştiren İnoksan’ın, sürdürülebilir, ulaşılabilir ve işletmelerine destek tutumu, bir kez daha sektöründe fark yaratmasını ve gelecek nesillere olan sorumluluğunu koruma görevine duyduğu hassasiyeti hatırlatıyor.

İnoksan Hakkında

Endüstriyel mutfak sektörünün öncü firmalarından İNOKSAN, 1980 yılında Vehbi Varlık tarafından kuruldu. İNOKSAN, profesyonel bir mutfak için hazırlık aşamasından pişirmeye, servisten bulaşıkhane ünitelerine varan yüzlerce çeşit endüstriyel mutfak ekipman ve cihazı üretiyor. 20.000 m2 kapalı alanda kurulu teknolojik bir mutfak üssüne sahip İNOKSAN, 5 kıtaya ihracat yapıyor. Ülke çapına yayılmış 80 yetkili servis ile satış sonrası hizmetlerini yürüten İNOKSAN’ın 6 büyük ilde bölge müdürlüğü bulunuyor. Paslanmaz çelik, krom nikel saç ve ithal yerli kompenetler birleştirilerek CNC kontrollü makinalarda üretim yapan İNOKSAN, projeden servise kadar tam bir hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürüyor. Uluslararası temsilcilikleri vasıtası ve direkt satışları ile üretiminin %35’ini ihraç eden İNOKSAN, uluslararası bir marka olma yolunda hızla ilerliyor.

W: www.inoksan.com

Etiketler

Bir yanıt yazın