İnoksan, Bulaşık Yıkarken de Çevreyi Düşünüyor!

Endüstriyel mutfak sektörünün önde gelen firmalarından İnoksan, mutfak profesyonellerinin ihtiyacı olan ekipmanları üst düzey teknoloji ile üretirken enerji tasarrufu ve çevreye duyarlılıktan da ödün vermiyor.

İnoksan marka bulaşık yıkama makineleri ile çevre ve tüketici dostu kavramından çıkmadan hijyenik ortamlar elde etmek mümkün. Başta su ve elektrik tasarrufu sağlayan BYM’ler sayesinde barajlardaki doluluk oranına katkıda bulunmak hiç de zor değil.

İnoksan, endüstriyel tip bulaşık yıkama makinelerini sektörün ihtiyaçları doğrultusunda üretiyor. Talepleri üst seviyede karşılayan İnoksan’ın bulaşık yıkama makineleri serisinin tümü çevreye duyarlı olarak tasarlanıyor. Hijyenik bir yıkama sağlarken aynı zamanda tasarruf etmek isteyen işletmelerin tercihi İnoksan bulaşık yıkama makineleri oluyor.

İnoksan bulaşık yıkama makineleri; su, enerji ve zaman tasarrufları ile çevreye ve topluma dost. İnoksan’ın “Boşa tüketilen her damladan sorumluluk duyuyoruz” felsefesi altında işletmenize katma değer sağlayan makineler, saatte 1000 tabak yıkama kapasitesine sahip. Çift durulama özelliği ile su ve deterjan tüketimi minimuma inerken, bulaşıklar hem hijyenik hem de kısa sürede verimli bir şekilde yıkanabiliyor.

İşletmelerin ekonomik ömrünü doldurmuş bulaşık yıkama makinelerini, düşük işletme maliyetleri ve yüksek teknik özelliklere sahip olan yeni makineler ile değiştiren İnoksan’ın, sürdürülebilir, ulaşılabilir ve işletmelerine destek tutumu, bir kez daha sektöründe fark yaratmasını ve gelecek nesillere olan sorumluluğunu koruma görevine duyduğu hassasiyeti hatırlatıyor.

Ürün Özellikleri

BYM 100EK – Giyotin Tip Bulaşık Yıkama Makinesi
– Dış gövde ve su ile temasta bulunan bölümler AISI304 kalite 18/8 Cr-Nİ paslanmaz çelik saçtan mamul

– Elektromekanik timer ile yıkama devrinin farklı aşamaları kontrol edilebilir yapıda

– Bulaşık çeşidine ve kirlilik derecesine göre 3 farklı yıkama programına sahip

– 65 kaset, 1040 tabak, 1625 bardak, 520 tepsi kapasitesi

– 740 x 730 x 1580 mm

– 113 kg

– 62 sn kısa, 98 sn orta, 123 sn uzun yıkama periyodları

W: www.inoksan.com

Etiketler

Bir cevap yazın