İkizler, LED Teknolojisini Yüksek Tavana Taşıyor

İkizler Aydınlatma LED Yüksek Tavan Armatür serisi ile süpermarket, üretim ve depo alanları, spor kompleksleri, havaalanı hangarları gibi yüksek tavan uygulaması olan binalarda daha verimli ve çevreye duyarlı profesyonel çözümler sunmaya devam ediyor.

LED ışık kaynağı kullanılarak tasarlanan daha uzun ömürlü armatürler mevcut konvansiyonel muadillerine göre %85 ve üzeri verimliliği ile hem enerji tasarrufu sağlıyor. Ampul değiştirmeye gerek kalınmaması nedeni ile bakım maliyetlerini de düşürüyor.

Armatür optik tasarımı Optisworks, optik tasarım ve simülasyonu programı ile yapılan armatürler yüksek verimliliğe sahip. Armatür gövdesi DKP sacdan oluşuyor. Hareketli bağlantı parçaları ve cıvata bağlantılı arka kapağı sayesinde kolay montaj imkanı veriyor. Açıldığında sarkıtılabilen ön cam, gövdeye kolay ama mukavemetli kilitleme sistemi ile oturtuluyor. Koruma sınıfı IP65 olarak üretilen armatürlerde değişik renk sıcaklıklarında ışık elde etmek mümkün.

Kullanım alanının ışık ihtiyacı ile orantılı olarak farklı güç seçenekleri ile 60W, 80W, 120W, 160W güç seçenekleri mevcut. Armatür 100 lm/W üzeri yüksek etkinlik faktörüne sahip.

DALI ve acil aydınlatma opsiyonları mevcut.

 

A: Girne Mah. Irmak Sok. Küçükyalı San. Sitesi F Blok Apt. No:72 F/18 Maltepe – İstanbul
T: 0216 397 22 16 (pbx)
F: 0216 397 19 19
W: www.ikizlerlighting.com

Etiketler

Bir yanıt yazın