İkizler Aydınlatma U-LINE Sarkıt Serisi

İkizler Aydınlatma ince, enerji tasarruflu LED U-Line sarkıt serisi ile iç mekanlarda yaratıcı opsiyonlar sunuyor.

Armatürün gövdesi; geri dönüşümü yüksek, çevreye duyarlı alüminyum ekstrüzyon profilden üretiliyor. İnce yapısı (2cm) ile ön plana çıkan profilin, farklı renklerde yapılabilen bağlantı parçaları tasarıma yumuşak hatlar getiriyor. LED modüller, önünde kullanılan UV korumalı akrilik (PMMA) difüzör yüksek verimlilikte homojen ışık dağılımı sağlıyor. Ürün renk seçenekleri olarak siyah, beyaz, gri ve eloksallı olarak üretilebiliyor.

Enerji tasarruflu ve uzun ömürlü LED ışık kaynağı ile U-Line, ofis, toplantı salonları, alışveriş merkezi gibi alanlarda uygulanabiliyor. Çeşitli geçme sistemleri ile bir araya getirildiğinde tasarımsal olarak farklı görünümlere bürünebilen, ideal ışık yayılımı ile mekanda yeterli aydınlatmayı sağlayan U-Line tek profil olarak olarak 34W, 4000 lümen ışık akısı değerine sahip. Armatürlerde istenilen aydınlık seviyesine Dimleme ve DALI opsiyonları ile ulaşılabiliyor.

İkizler Aydınlatma ürünlerinde işlevsellik ve görselliğin yanı sıra, aynı zamanda enerji tasarrufunu da ön plana çıkarmak amaçlı LED ışık kaynaklı ürünleri ile çevreye ve doğaya olan duyarlılığını bir kere daha vurguluyor.

 

W: www.ikizleraydinlatma.com

Etiketler

Bir cevap yazın