İkizler Aydınlatma LED Teknolojisini Yüksek Tavana Taşıyor

İkizler Aydınlatma LED'li Yüksek Tavan Armatür serisi ile süpermarket, üretim ve depo alanları, spor kompleksleri, havaalanı hangarları gibi yüksek tavan uygulaması olan binalarda daha verimli ve çevreye duyarlı profesyonel çözümler sunmaya devam ediyor.

LED ışık kaynağı kullanılarak tasarlanan armatürler mevcut konvansiyonel muadillerine göre %90 ve üzeri verimliliği ile hem enerji tasarrufu sağlar hem de daha uzun ömürlüdür. Ampul değiştirmeye gerek kalınmaması nedeni ile bakım maliyetlerini de düşürür.

Optik tasarım ve simülasyon programı OptisWorks kullanılarak tasarlanan LED’li Yüksek Tavan Armatürü, dar ve geniş açı olmak üzere iki farklı ışık dağılımı çözümleri sunuyor. Son kullanıcının talebi doğrultusunda farklı açılarda reflektörler kullanılarak ışığı doğru ve istenilen nitelikle kullanabilmenin konforunu yaşatıyor.

Armatür gövdesi alüminyum ekstrüzyondur. İkizler’in çevreye duyarlı vizyonuna paralel olarak alüminyumun geri dönüşüm sürecinin kolaylığı ve verimliliği bu malzemenin seçiminde etken oldu.

Alüminyum gövde aynı zamanda soğutucu özelliği de taşıyor. Kullanım alanının ışık ihtiyacı ile orantılı olarak farklı güç seçenekleri ile 71W ve 142W olarak tasarlanan armatürler 8.150 ve 16.300 lümen ışık akısına sahipler. Koruma sınıfı IP65 olarak üretilen armatürlerde değişik renk sıcaklıklarında ışık elde etmek mümkün.

W: www.ikizlerlighting.com

Etiketler

Bir cevap yazın