HYFIX Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri

Sektörde 25.yılını kutlayan İnterfiks Yapı Kimyasalları; bir ilke imza atarak 1997 yılında sektöre sunduğu; toprak altı temel yalıtımında kuru serpme, perde su yalıtımında ise sürme veya betona katkı olarak uygulanan ürün grubu HYFIX Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri ile büyük projelerin tercihi olmaya devam ediyor.

Toprak altı su yalıtımında, minimum uygulama hatasını ve zamandan maksimum tasarrufu mümkün kılan, betona derinlemesine işleyerek, beton içerisinde kimyasal tepkimeler sonrası oluşturduğu nano minerallar ile ömrü boyunca betonu geçirimsiz hale getiren HYFIX Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri;

  • Eksiz olma özelliği, yırtılmazlığı ve su geçirimsizlik değerleri ile korozyona karşı etkin çözüm sunuyor.
  • Uygulama yapılacak bölgede yüzey temizliğine gerek kalmadan zamandan ve operasyon maliyetlerinden tasarrufu garanti ediyor.
  • Kuru serpme yöntemi ile geçirimsizlik sağlayan ilk toprak altı su yalıtım sistemi olarak; yalnızca yüzeyi değil betonun tamamının yalıtımını gerçekleştiriyor.
  • Kendini tamir edebilen reaktif yapısından dolayı seneler sonra bile oluşan kılcal çatlakları tamir ederek kimyasal su yalıtımı konusunda %100 performans sağlıyor.
  • Beton dökülebilen her türlü hava şartında kullanımı imkanı sağlayan tek ürün olma özelliğiyle; yalıtıma önem veren, çevreye saygılı dev projelerin tercihi oluyor.

 

1997 yılında ilk ISO 9001 belgesini alarak sektöründe öncü olan sonraki yıllarda CE, TSE ve GOST belgelerini de alarak ürünlerinin kalitesini bir kez daha tescil ettiren İnterfiks Yapı Kimyasalları; ülkemizde inşaat kalitesinin ve depreme dayanıklı bina inşasının artması, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir çevre için tüm çalışmalarını “Kalite, Güven, Çözüm ve Hizmet” prensipleri üzerine odaklanarak sürdürüyor.

W: www.interfiks.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın