Holl Yapı’dan Yaylı Menteşe Çözümü ve Cam Kapı Sürgü Sistemi

Cam Kapılar için Pratik Çözüm
Tasarımın şık unsuru cam kapılarda, standart menteşe uygulama sırasında yere gömülen pompalar için yerin kazılmasına son veriliyor. Kendinden yaylı menteşeler pratik montajı ile cam kapı uygulamasını çok kolaylaştırıyor ve tercih edilir hale getiriyor.

Pratik Montaj
Yaylı menteşenin alt parça bağlantısı 4 vida yardımıyla, üst parça bağlantısı 2 vida yardımıyla sağlanıyor.

Pompa İşlevi ile Yere Pompa Gömmeye Son
Cam kapıya yerleştirilen menteşe ile kapı 80 dereceden itibaren kendi kendine kapanır hale geliyor. Yerden ısıtmalı ya da yerden elektrik tesisatı geçen bir yapıda ise yaylı menteşe sayesinde yeri pompa gömecek kadar çok delmek zorunda kalınmıyor. Çünkü yaylı menteşenin zemine sadece vidaları ile tutturulması yeterli.

Cam Kapı Sürgü Sistemi ile Yerden Tasarruf Sağlanıyor
Cam Kapı Sürgü Sistemi mekânlarda yer tasarrufu sağlamak için ideal bir çözüm sunuyor. Zarif tasarımların vazgeçilmezi cam kapılar için dizayn edilmiş sistemin kullanımı ve montajı oldukça kolay. Üstelik özel bitişi sayesinde kapanmada da hiç problem yaşatmıyor. Sürgü sistemi ile kapı bir ray üzerinde hareket ediyor ve kapanma noktasında kapı kanadında bulunan tekerlekler raydaki oluklara oturarak düzgün şekilde kapanmasını sağlıyor. Mimarlara da dar mekanlarda şık tasarımlar yapmanın zevki kalıyor.

Holl Yapı Ümraniye Şube Açıldı
Mutfak ve banyo aksesuarlarında deneyimli marka Holl Yapı, mimari büro ve proje firmalarına komple çözümler sunmaya devam ediyor. Üstelik sürekli gelişerek. 2010 yılı sonunda sektörün önde gelen markalarını da bünyesinde toplayarak müşterilerin beğenisine sunan Holl Yapı mağazalaşma alanında da hızlı adımlarla ilerliyor.

Yeni şubesini bu yıl Ümraniye Modoko-Keyap-İmes karşısında açtı. Zengin ve kaliteli ürün çeşitliliğini Anadolu yakasına da taşıyan Holl Yapı uzun vadede tüm Türkiye’ye yayılarak mağaza sayısını 10’a yükseltmeyi hedefliyor.

Tüm müşterilerinin yaşam kalitesini yükseltmeye ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya özen gösteren Holl Yapı Çağlayan ve Ümraniye mağazalarında ziyaretçilerini bekliyor.

W: www.holl.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın