HD Walls Fiona Metallic Duvar Kağıdı

Desen adlarını ve renklerini altın, gümüş, yakut, ametist gibi değerli taşlardan alan HD WALLS FIONA METALLIC duvar kağıdı koleksiyonu sadeliğini fonksiyonelliği ile birleştirip iç mekanlarda alternatif çözümler sunuyor.

12 Renk Tonu Üzerinde Metalik Doku

İsveç’ten ithal edilen ve HD Group tarafından Türkiye’ye dağıtılan Fiona Metallic ürünleri geniş rulo ebatları (106 cm. en ölçüsü) ile stoklu olarak hizmete sunuluyor. 12 renk tonunun bulunduğu ürünler PVC içermeyen, ekolojik özelliğe sahip non-woven kağıt türünde.

Duvarlara nefes aldıran Fiona Metallic’in kağıt dokusu parlak metalik görünümünün verdiği estetiğin yanı sıra teknik olarak da bir çok avantaja sahip.

Dijital Baskı Yapılabilir & Boyanabilir

Fiona Metallic duvar kağıtları ekstra yıkanabilir özelliğe sahip olduğu için ıslak mekanlarda problem yaşamadan sunuluyor. Kağıdın uygulamasında ek yerlerinde herhangi bir birleşim izi belli olmazken, kağıdın performansı köşe dönüşlerinde çok iyi bir performans sergiliyor.

Bu özelliklerin yanı sıra ürünlerin her biri boyanabilir özelliğe sahip. Altın kağıdın üzerine yapılacak bir boya çalışması ile çok çarpıcı bir etki elde edilebiliyor.

Fiona Metallic ürünleri ayrıca dijital baskı için alt zemin olarak da kullanılabiliyor. Estetik, parlak dokusu üzerinde tüm yüksek çözünürlüklü görseller oldukça net bir şekilde duvarda gözükürken, altın, bakır, gümüş gibi renk tonlarının üzerine yapılacak çizimlerle duvarlarda sanatsal bir görüntü yakalamak mümkün.

 

 

A: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. Güler Sok. No:11/B Üsküdar – İstanbul
T: 0216 577 69 29
W: www.hdgroup.com.trwww.hdwalls.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın