HD Walls Digital: Özel Tasarım – Özyeğin Üniversitesi Yeni Yurt Binası

Avrupa ve Asya'dan seçkin duvar kağıdı markalarını Türkiye'ye getiren HD Group; duvarlarda yeniliği, renkliliği, çeşitliliği ve farklılığı vurgulayan markası HD Walls'un yeni dijital duvar kağıdı koleksiyonu HD WALLS DIGITAL ile duvarlara farklı bir boyut kazandırıyor.

  Özyeğin Üniversitesi Yeni Yurt Binası

Yeni eğitim döneminde kullanıma açılan Özyeğin Üniversitesi’nin yeni yurt binasının çeşitli bölümlerinde dijital duvar kağıtları yapıldı. Hatırlı Mimarlık’ın tasarımını yaptığı binada öğrencilere hitap eden dinamik, enerjik duvar kağıdı desenleri uygulandı. Mutfak bölümlerinde, sosyal alanlarda ve fitness bölümünde uygulanan desenler duvara özel olarak ayarlanarak “non-woven” tabanlı parlak görünümlü vinil duvar kağıdına yapıldı. Yüksek baskı kalitesi ile üretilen duvar kağıtları, üst kalite işçilik ile ek yerleri gözle görülmeyecek kadar kusursuz yapılarak duvarlara pürüzsüz bir görünüm kazandırıldı.

HD Walls Digital ile Tasarımda Sınır Yok

HD Walls Digital ile zevke özel bir duvar tasarlamak çok kolay. Yüksek çözünürlüklü görseller, dayanıklılığı yüksek elyaf ve tekstil tabanlı vinil duvar kağıtlarına veya PVC içermeyen keçe tabanlı “non-woven” duvar kağıdına üstün baskı kalitesi ile uygulanıp duvara asılmaya hazır hale geliyor.

HD Walls Digital’de hayalleri gerçekleştirmek mümkün. HD Walls Digital’e ait çok özel desenlerin bulunduğu koleksiyon ile A’dan Z’ye tüm mekanlar yeni bir kimliğe bürünüyor. Seçkin iç mimarlık ofisleri ile çalışan HD Group, birçok kafe, restoran, ofis, konut ve otel projesinde dijital duvar kağıdının tedarikini yapmaktadır.

Etiketler

Bir cevap yazın