HD WALLS DIGITAL: Dijital Duvar Kağıdı Çözümleri

Avrupa ve Asya'dan seçkin duvar kağıdı markalarını Türkiye'ye getiren HD Group duvarlarda yeniliği, renkliliği, çeşitliliği ve farklılığı vurgulayan markası HD WALLS'un yeni dijital duvar kağıdı koleksiyonu HD WALLS DIGITAL COLLECTION ile duvarlara farklı bir boyut kazandırıyor.

Dayanıklılığı ve Gramajı Yüksek Kağıt Türleri

Duvar ölçüsüne göre özel olarak üretilen HD WALLS DIGITAL COLLECTION’a ait desenler dayanıklılığı yüksek üç farklı kağıt türüne dijital baskı yöntemiyle üretiliyor.

Mat vinil kağıt türü pürüzsüz bir yüzeyde doğal bir görüntü arayanlar için uygun bir seçim olurken, parlak vinil kağıt türü deriye benzer dokusu ve renkleri daha canlı gösteren parlak yüzeyi ile popüler seçimlerden bir diğeri.

Üçüncü kağıt türü olan tekstil tabanlı kağıt türü ise otel, restaurant, okul ve ofis gibi mekanlarda, yüksek trafik alanlarında dayanıklılığı en üst seviyede olduğu için tercih ediliyor.

Tüm İç Mekanlarda Sınırsız Tasarım Olanağı

Seçkin iç mimari ofisler ile çalışan HD Group, birçok prestijli proje için dijital duvar kağıtları temin ediyor.

HD WALLS DIGITAL; Çayla Cafe zinciri, Big Chef’s Restaurant (Maslak, Ankara, Denizli), Sodexo Ofis, Doctor Tea Co. Cafe, Atü Duty Free Ofis, Cuci Hotel Di Mare Bayramoğlu, Özel Çağdaş Öncü Koleji gibi birçok güncel referansa sahip.


A:
 Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. Güler Sok. No:11/B Üsküdar – İstanbul
T: 0216 577 69 29
W: www.hdgroup.com.trwww.hdwalls.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın