HD Walls Achilles: Yüksek Teknik Özelliklere Sahip Duvar Kağıdı

Avrupa ve Asya'dan seçkin duvar kağıdı markalarını Türkiye'ye getiren HD Group, Japonya'dan ithal yüksek teknik özelliklere sahip yeni duvar kağıdı koleksiyonu HD Walls Achilles ile iç mekanlara yeni bir çözüm sunuyor.

Estetik Dokular
Kumaş, hasır gibi doğal dokulara sahip, sağlığa zararlı madde içermeyen vinil yüzeyi, duvara tutunurluluğu yüksek kağıt ve non-woven tabanlarına sahip HD Walls Achilles koleksiyonuna ait desenler iç mekanlara ferah bir görünüm kazandırıyor.

Toplamda 56 deseni içeren, toprak renklerinin ağırlıkta olduğu koleksiyonda vizon, gri, siyah, kahverengi, mavi, mor gibi renk tonları ile birçok alternatif bulmak mümkün.

Anti-Bakteriyel & Küf ve Mantarı Önleyen Yapıya Sahip
Yanmazlık özelliği, çiziklere karşı dayanıklılığa sahip Achilles duvar kağıtları aynı zamanda küf ve mantar tutmayan, bakterilerin üremesini engelleyen yapısıyla dikkat çekiyor. Küf & mantar – anti-bakteriyel testlerde tam puan alan HD Walls Achilles, hastaneler, laboratuvarlar, mutfak, banyo, spa merkezi gibi kirin ve nemin çok olduğu bölgelerde yüksek verim veriyor.

Seçkin iç mimarlık ofisleri ile çalışan HD Group, birçok kafe, restoran, ofis, konut ve otel projesinde HD-Walls Achilles’in tedarikini yapıyor.


A:
Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. Güler Sok. No:11/B Üsküdar – İstanbul
T: 0216 577 69 29
W: www.hdgroup.com.tr, www.hdwalls.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın