HannaHome – Duvar Kağıdı Koleksiyonları

Dekorasyon sektöründe, duvar kaplamalarında; Rasch ve Rasch Textil, Norwall, Sellers & Josephson ve Design ID olmak üzere dünyaca lider markaların Türkiye temsilciliğini yapan HannaHome, birbirinden şık yüzlerce duvar kağıdı koleksiyonu ile her yaşam alanına uygun çözümler sunuyor.

Banyo ve mutfak gibi nemli mekanlardan bebek odalarına kadar bir evin her odasını dekore edebilecek binlerce duvar kağıdı seçeneği; elyaf, kağıt veya tekstil tabanlı olmak üzere farklı yapılarda vinil, kabartma, tekstil ve kağıt yüzeyli binlerce alternatife sahip.

Duvar kağıdında trendler yaratan Rasch markalı koleksiyonlar ise desen çeşitliliği ve tasarım çeşitliliğinin yanı sıra güneş ışınlarına dayanıklılığı, kolay temizlenebilmesi, ekolojik olması, RAL ve CE sertifikaları güvencesinde insan sağlığına dokunabilecek hiçbir zararlı maddeyi barındırmaması gibi birçok kullanım avantajı sunuyor ve yaşam alanlarına stil katıyor.

Otel, toplu konut, hastane, rezidans, restoran, kafe, bar, alışveriş merkezi ve okullar başta olmak üzere her alanda kullanıma uygun duvar kağıdı seçenekleri HannaHome kalitesi ile kullanıcıya sunuluyor.

W: www.hannahome.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın