Han Stone

Han Stone, Egzotik Mermer ve Doğal Taşlar: Han Stone Library
Han Stone Library, Han Stone Kartal’da 8000 m2‘lik fabrika ve 2000 m2‘lik mağazası ile başta İtalya ve Brezilya olmak üzere İspanya, Portekiz ve Hindistan’dan 200’ün üzerinde farklı renkte ve dokuda mermer plaka stokluyor. Aynı zamanda birçok mimari projelere fabrikasında üretim yapıyor.

Mermer Masa ve Sehpa Üretimi: Masa Stone
Masa Stone, özellikle yerli ve yabancı mobilya sektöründe; 7 yılı aşkın bir süredir tanınan dizayn ve üretim kalitesiyle mermer masa, sehpa, keson dresuar, banko gibi bitmiş dizayn ürünlerini üreten titiz bir üretim grubu.

Doğallık ve Lüks Yan Yana Slate Serisi: Slate
Doğalın sıcaklığı ile taşın büyüsü bir arada. Slate serisi, özellikle natürel katmanlara sahip taşın dekoratif, benzersiz hareketiyle dizayn ve doğallık ihtiyacına cevap veren ürünler arasında yerini aldı. Özellikle hem dış mekan hem de iç mekan kullanım avantajıyla projelere farklılık getiriyor.

Esnek ve Süper İnce Taş: Flexystone
Han Stone’un 16 yıllık “slate taşı” üretimindeki son nokta; 2 mm kalınlıkta gerçek taşın üst tabakasının özel yapıştırıcı ile koparılarak, esnek ve ince bir ürüne dönüşmesidir.

3 tipte yer alıyor;

  • Flexystone Classic – 2 mm kalınlıkta 61×122 cm ebatlı,
  • Evostone – 1 mm kalınlıkta,
  • Translucenl Stone – 2 mm kalınlıkta transparan.

Mermerin Camla Buluşması: Han Stone Glass
Mermerin rengi, Onix’in transparanlığı ve camın sağlamlığı birleşiyor. Han Stone, 2 cm kalınlıktaki mermeri 2 mm kalınlıkta 150×300 cm ebatlarında üreten özel makinasıyla; mimari dizayn, tasarım ve doğallığı buluşturuyor.


A:
Nispetiye Cad. Çamlık Yolu Sok. No: 4/A Etiler – İstanbul
T: 0216 463 77 77 F: 0216 386 77 77
W: www.hanstone.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın