Guardian UltraClear – Doğasından Şeffaf Float Cam

En yeni ve ileri cam üretim teknolojisiyle üretilen UltraClear, teknik faydaları estetikle birleştirerek iç ve dış tasarımlara katışıksız güzellik katıyor. UltraClear ile gerçek renk ve berraklığa ulaşmak mümkün.

UltraClear doğal ışığı bir adım öteye götürüyor. Daha yüksek şeffaflık ve daha nötr bir renkle, avantajlar çıplak gözle fark edilebilir hale geliyor. Daha iyi görünürlük, daha yüksek berraklık ve şıklık elde ediliyor. UltraClear’ın berraklığı onu birçok sektörde cazip kılıyor.


Mimari
Çağdaş konutlar, ofisler, oteller ve AVM’ler, çift cidarlı cepheler.

İç Tasarım
Pencereler, kapılar ve seperasyonlar, merdivenler, mutfak ve banyo geçişleri, mobilyalar, masalar; serigrafik baskılanmış, asitle yüzeyi aşındırılmış, seramik boyalı dekorasyon camları.


Akbatı AVM, İstanbul (10+10 Lamine UltraClear Korkuluk)

Sanayi
Mağaza camlaması, vitrinler, plaket ve ödüller, akvaryumlar, yiyecek ve içecek makineleri, kolektörler, seralar, parapet camları.

Güvenlik
Kurşun geçirmez, patlamaya dayanıklı, girişe (hırsızlığa) dayanıklı camlar.

UltraClear, float camlar gibi temperlenebiliyor, lamine edilebiliyor, boyanabiliyor ve float camın kullanıldığı neredeyse her yerde kullanılabiliyor. Laminasyon uygulamalarında kullanıldığında UltraClear olağanüstü bir iyileştirme sağlıyor.


Beyaz Boyalı UltraClear Cam Uygulaması

Geleneksel float cam laminasyonundaki tipik sonuç renk bozunumu ve lamine kalınlığı arttıkça azalan görünür ışık geçirgenliğiyken, UltraClear’ın güçlü, güvenli ve bozunumsuz görüntüsü benzersiz bir performansa karşılık gelmekte.


UltraClear Camla Asansör Uygulaması

W: http://www.guardian-europe.com/web/en/guardian_global/content/home/index.html

Etiketler

Bir cevap yazın