Göz Kamaştırıcı Mekanlar için Parlak Tasarımlar

Parıltılı efektleri ve ince metalik yansımalarıyla yeni Delight Koleksiyonu, iç mekan tasarımlarına ışık saçacağı büyüleyici yelpazesi, beklenmedik değişimleri ve davetkar ışık oyunları ile kullanıcıları cezbetmeye hazır.

Bütünleştirici parlak vurgu ve geniş renk yelpazesi ile 5 farklı halı stilinden oluşan Delight, harmanlanmış metalik trendlere, sofistike bir yansıma… Blaze, Dusk, Dawn, Gleam ve Spark cezbedici görünümleri ile iç mekanlarda göz kamaştırmaya hazır.

50 Blaze

Teknolojik devrimlerin yaşandığı bir dünyada, Blaze serisinin çarpıcı görünümü, devamlı hareket halindeki dijital varlığımızı sarıp sarmalıyor. %100 ECONYL® iplikten üretilen bu mini tuft koleksiyon, son derece berrak ve pikselli parlak görüntüsüyle endüstriyel ve minimal bir tasarım sunuyor.

51 Dusk

Dusk serisi, günün ışıkları yerini yavaş yavaş gecenin karanlığına bırakırken renkleri ve ışıltıyı içine hapsediyor. Organik ve geometrik tasarımıyla ilhamını doğadan alan bu koleksiyon, aynı zamanda içeriğindeki sürdürülebilir ECONYL® iplik ile doğayı da koruyor.

51 Dawm

Gece bitip de gün ağarırken, Dawn serisi ışıltılı ve biyofilik tasarımıyla galaksinin değişen ve sessiz atmosferini gözler önüne seriyor. ECONYL® iplikten üretilen bu organik desenli halı, baş döndürücü mermer görünümlü dokusuyla işyerlerinin havasını değiştiriyor.

52 Gleam

Gleam, yoğun ve ışıltılı dokusuyla lüksü ve konforu temsil ediyor. Konaklama ve lüks ofis alanları için son derece ideal olan bu halı, mat ve parlak iplikleri bir araya getirerek, son derece yumuşak dokusuyla mekanlara şık ve gizemli bir hava katıyor.

53 Spark

Spark koleksiyonu, mekanları sofistike bir ışıltıyla aydınlatıyor. Bu halı, kıvrımlı havlarıyla bulunduğu mekana ışıltı ve yansıma katan metalik bir görünüm sağlıyor.

__________

W: www.unigen.com.tr, Modulyss
A: İnönü Mah. Kayışdağı Cad. Kandiş İş Merkezi Kat:2, No:128 34755, Ataşehir – İstanbul

T: 0216 577 04 34

Sosyal medya hesapları;

Instagram
Facebook
Linkedin

Etiketler

Bir cevap yazın