Geleceğin Metropolüne İnovatif Fikirler

VitrA'nın yeni serisi Metropole, mimariye "değer" katmak için tasarlandı.

Geleceğin teknolojisiyle yükselen prestijli yapılara sonsuz ürün çeşitliliği sunan ve bütünleşen bir seri. İnovatif çözümleriyle zamanın ötesinde. Tüm mimari öngörülerin, güncellenmiş malzemelerin, yeni teknolojilerin ve stratejilerin toplamı. Özünde, bugünün ve geleceğin kodlarını barındıran, sonsuz varyasyonları ve tasarım esnekliğiyle mimarı özgürleştiren, mekanın olanaklarını arttıran bir matriks. NOA Design Group imzasını taşıyan Metropole, otellerden alışveriş merkezlerine, ofis binalarından rezidanslara, geleceğin metropolüne ait her tipte ve ölçekte projenin ihtiyacını karşılıyor. Metropole serisi için geliştirilen inovatif fikirler, mekan çözümünde profesyonellere yeni bir hareket noktası sunacak kadar değerli.

Zarafet ve işlevsellik, Metropole serisinde denge içinde bulunuyor. Göz alıcı görünümüyle büyük projeler kadar kişiye özel banyoların da beklentilerini karşılayacak nitelikte.

Yalınlığıyla Etkileyici ve Prestijli 

Metropole sıra dışı çizgisiyle otel odasında da kişiye özel bir banyo deneyimi sunuyor.

İnovatif detay çözümleri ve tasarımıyla mimari mükemmelliğin banyodaki uzantısı.

Mekana Kişilik Katan Formlar

Metropole monoblok lavabo, seride yer alan yeni VitrA fikirlerinden biri; heykelsi formu ile mekanın ruhunu ve mimari kimliğini biçimlendiriyor.

Monoblok lavabo 50x40x85 cm ölçülerine sahip.

Dar Mekanda Kentin Bütün Ritmi 

Metropole serisinin kusursuz çizgileri kişiye özel banyo deneyimini dar mekanlara da taşıyor. Her ayrıntısında mimariyi yücelten ve prestij katan, sürdürülebilir bir tasarım anlayışının eseri.

VitrAflush: Özel Yıkama Hazneli Klozet

Kanalsız özel hazneli klozet, içerisinde sağlığa zararlı organizmalar üremesine imkan veren kapalı kanal veya delik bulundurmadığı için maksimum temizlik ve hijyen sağlayan bir yenilik. Özel haznesi, kanalsız tasarımı ile tek hamlede temizlenebiliyor. Kolayca çıkabilen yıkama aparatı sayesinde güvenli temizlik imkanı sağlıyor.

VitrAFresh: Özel Deterjan Hazneli Klozet

Deterjan hazneli klozet Metropole serisinin yeni fikirlerinden bir diğeri. Klozet üzerindeki deterjan haznesi, her yıkamada hazneye konan deterjanı yıkama suyuna karıştırıyor. Rezervuar içine koyulan temizlik maddeleri gibi iç takıma zarar vermeyen bu yenilik, klozet içinde maksimum hijyen ve temizlik sağlıyor. Hazne kapağı ile klozet kapağı aynı malzemeden yapıldığı için tasarım bütünlüğü korunuyor.

Klozete monte edilebilen ara musluk duvarı kırma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Taharet için sıcak ve soğuk suyu karıştırabilme özelliği sayesinde konforlu kullanım sağlıyor.

W: www.vitra.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın