Geberit’ten Sade Konfor: AquaClean Sela

Banyolar için modern ve şık tasarımlarla farklı alternatifler sunan Geberit, yeni otomatik klozet sistemi AquaClean Sela ile derinlemesine bir temizlik sunuyor.

Lüks banyoların vazgeçilmez parçası olan Geberit, otomatik taharet özelliğine sahip klozet sistemi AquaClean Sela ile konfor ve sadeliği bir araya getiriyor. Mimar ve tasarımcı Matteo Thun tarafindan tasarlanan AquaClean Sela, otomatik taharet özelliği ile tam bir temizlik ve mükemmel tuvalet hijyeni sunuyor. Sade tasarımı sayesinde normal bir klozet gibi görünen AquaClean Sela tek bir tuşla uygun sıcaklık ve yoğunlukta taharet sağlıyor. Titreşimli masaj spreyine sahip ürün, kumanda ile de kullanım imkanı veriyor. AquaClean Sela, masaj ve kurutma fonksiyonlarıyla konforu, çocuk emniyet kilidi ile güvenliği bir arada sunuyor ve tüm gömme rezervuarlara uygulanabiliyor.

Yumuşak kapanma özelliğine sahip klozet kapağı kullanıcıya ekstra konfor sağlıyor. Çevre ve kullanıcı dostu Geberit AquaClean Sela, bakmadan bile kullanılacak şekilde tasarlanmış olan sağ taraftaki kontrol paneli ve sadece beş tuşa sahip kumandası ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Kullanıcı algılama fonksiyonu sayesinde WC’ye yaklaşıldığı anda su otomatik olarak ısınmaya başlıyor. Ayrıca tüm AquaClean modelleri Avrupa ekotasarım koşullarına uygun olarak üretiliyor ve enerji tasarrufu fonksiyonu sayesinde bekleme modunda bile tasarruf sağlıyor.

W: www.geberit.com.tr, www.facebook.com/geberit

Etiketler

Bir cevap yazın