Geberit, Tasarım ve Fonksiyonelliği Teknoloji ile Birleştirdi ve Monolith Ailesini Yarattı

Sıhhi tesisat sektöründe İsviçreli marka Geberit, en son geliştirdiği inovatif ürünü "Monolith" ile Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor.

Banyonuzda ağır tadilat işlemi yürütmeksizin kolaylıkla monte edilebilen rezervuar ve lavabo sistemini “Monolith” adı altında geliştiren Geberit, fonksiyonel kullanımı, şık dizaynı ve kullandığı teknolojik altyapısı ile kullanıcılarını kendini hayran bırakıyor.

Banyonuza şık ve modern bir hava katmak istiyorsunuz. Üstelik bunu yaparken de banyonuzda ağır tadilat işlerine girmek istemiyorsunuz. O halde Geberit’in yepyeni ürünü Monolith lavabo ve rezervuar serisi tam size göre! Geberit Monolith modülleri, banyonuzda ağır tadilat gerektirmeden kolayca uygulanabilirliği ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Sadece şekliyle değil fonksiyonu, malzemesi ve hepsinin arkasındaki teknolojiyle banyolarınıza asil ve şık bir izlenim katıyor.

Şık bir tasarım için karmaşık ve pahalı montajlara ihtiyaç olmadığını vurgulayan Monolith modülleri, gerekli tüm teknolojiyi, montajı kolay ve yaratıcılık için pek çok kapsamı birlikte sunan uygulanabilir bir tasarım konseptinin arkasında gizliyor. Rezervuarı cam kapağın arkasına entegre edilmiş bu estetik tasarım, kapsamlı bir tadilata gerek kalmadan kompakt bir ürün olarak yerden tasarruf sağlayarak banyolardaki yerini alıyor. Geberit’in yeni ürünü Monolith’in montajı yapılırken binada yapısal bir değişime gerek duyulmuyor. Bu, hem yeni inşaatlarda hem de renovasyonlarda kullanıcısına büyük bir avantaj sağlıyor.

Geberit Monolith Lavabo Modülünde Fonksiyonellik ve Tasarım bir arada

Geberit Monolith lavabo modülü, fonksiyonellik ile güçlü bir tasarım dilini birleştiriyor. Geberit lavabo modülü, yüksek kaliteli, az bakım gerektiren cam ve alüminyum malzemeden üretiliyor. Geberit sıhhi tesisat teknolojisine ve mevcut bağlantılara kolaylıkla adapte ediliyor. Banyoda ihtiyaç duyacağınız eşyalar için modülün üzerine ekstra çekmeceler dahil edilebiliyor. Depolama alanı olarak kullanabileceğiniz çekmeceler, banyonuzun dekorasyonuna uyumlu şık alternatifler yaratıyor. Ayrıca isteğe bağlı olarak havlu askısı da eklenebiliyor.

Seçkin Renk Alternatifli

Geberit Monolith modülleri banyonuzu tasarlarken hayal bile edemeyeceğiniz imkanlar sunuyor. Banyolarda yenilik arayanlar için IF tasarım ödüllü Monolith, sunduğu siyah, beyaz ve toprak rengi alternatifleriyle göz doldurarak stil sahiplerine hitap ediyor. Minimalist çizgisi ile modern banyolar yaratan Geberit, her tarza uygun akıllı çözümleriyle yaşam kalitenizi yükseltiyor.

W: www.geberit.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın