Geberit Pisuvar Sistemleri

Geberit’in ürün portföyüne yeni katılan pisuvar sistemleri, tüm ihtiyaçlar için uygun çözümler sunuyor. Geniş ürün yelpazesi, pisuvar sisteminin planlamasını, montajını ve bakımını kolaylaştırıyor.

Geberit, genel mekanlar için sunduğu pisuvar çözümlerine bir yenisini ekliyor. Geberit pisuvar deşarj kumandaları, montaj elemanları ve ara bölmelerden oluşan pisuvar çözümleri, yeni pisuvar sistemleri ile tamamlanıyor. Geberit pisuvar sistemleri iki farklı model seçeneği sunuyor; Preda ve Selva. Preda pisuvarlar daha zarif bir tasarıma sahipken, Selva pisuvarlar ise daha güçlü ve sağlam tasarımları ile dikkat çekiyor.

Farklı formlardaki her iki model de üç farklı versiyona sahip; fotoselli ve entegre deşarj sistemi ile susuz çalışan model. Geberit’in sunduğu bir yenilik olan entegre deşarj sistemi pisuvarın altına, kolaylıkla ulaşılabilecek şekilde yerleştirilmiştir. Bu özellik bakım kolaylığı sağlıyor. Pisuvar sifonuna ve püskürtme başlığına da erişim oldukça kolay, bu sayede pisuvarı yerinden çıkarmadan bakım yapılabiliyor.

Esneklik
Geberit pisuvar sistemleri her yapı durumuna uygun çözümler sunabiliyor. Ayarlanabilen hibrit modu veya susuz çalışma prensibi sayesinde su tasarrufu sağlanabiliyor.


Preda (solda) ve Selva (sağda) pisuvarlar -püskürtme başlığı ve entegre kontrol ünitesine sahip modeller.

Kanalsız Pisuvarlar
Yeni Preda ve Selva pisuvarlar, Londra’daki Christoph Behling Tasarım Stüdyosu’nda tasarlandı. Kanalsız tasarımları sayesinde kolaylıkla temizlenebiliyor, yüksek hijyen standardı sunuyor ve kötü kokuları engelliyor. Pisuvarın akıllı formu minimum su ile optimum deşarj imkanı sağlıyor. Aynı zamanda su sıçratmadan, sessiz çalışıyor.

Entegre kontrol ünitesine sahip yerleştirme istasyonu en alta konumlandırılmıştır. Sifonun yüksekliği alet kullanmadan ayarlanabilir.

Su Tasarrufu Sağlayan Püskürtme Başlığı
Püskürtme başlığı, pisuvarın akıllı formuna uygun olarak tasarlandı. Böylece 0,5 litre su ile optimum deşarj imkanı sunuluyor. Ayarlanabilen deşarj programları sayesinde daha az miktarda su ile deşarj yapılabiliyor. Tüm parçalara rahatlıkla ulaşılabildiği için püskürtme başlığı kolayca temizlenebiliyor.


Kompakt kontrol ünitesi, pisuvarın altında bulunan pratik yerleştirme istasyonunun içindedir.

Esnek Sifon Teknolojisi
Geberit 2 farklı sifon çözümü sunuyor. Geleneksel deşarj kapasiteleri için tasarlanan pisuvar sifonunun dışında, hibrit sifon inovatif diyafram özelliği sayesinde işlevini çok az su ile veya hiç su kullanmadan da yerine getirebiliyor. Her iki sifon da kolaylıkla çıkarılabiliyor, böylece drenaj sistemine direkt ulaşıma imkanı sunuluyor.

Hibrit sifon, sifon adaptörü yardımıyla farklı markaların pisuvarlarında da kullanılabiliyor. Kullanıcılar Geberit’in sunduğu bu teknolojiden, pisuvarları değiştirmeden, sadece sifon değiştirerek de faydalanabiliyor.


Pisuvar sifonu çıkarılarak drenaj sistemine, kolay ulaşım sağlanır. Böylece hızlı ve kolay bakım ve temizlik imkanı sunulur. Bakım sırasında pisuvarı yerinden çıkarmaya gerek duyulmaz.

İnovatif Pisuvar Deşarj Kontrolü
Yeni geliştirilen entegre pisuvar deşarj sisteminde kompakt kontrol ünitesi, pratik yerleştirme istasyonunun içindedir. Ünite, elektroniklere ek olarak güç ünitesi ve solenoid valf de içeriyor. Geberit 3 farklı güç kaynağı seçeneği sunuyor; elektrik veya pil ile çalışma ve kendi enerjisini üretebilme özelliği. Kullanılan güç kaynağı istenildiği zaman değiştirilebiliyor.

Ürün hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşılabilir.

A: Koşuyolu Cad. No: 33 34718, Kadıköy – İstanbul
T: 0216 340 82 73
F: 0216 340 82 79
W: www.geberit.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın