Geberit Monolith Ailesinin Yeni Üyesi: Geberit Monolith Plus

Geberit, tasarım ve fonksiyonelliğin teknoloji ile birleştirdiği Monolith rezervuar modüllerine bir yenisini ekliyor. Geberit Monolith Plus, rezervuar modülüne eklenen fonksiyonlar sayesinde ekstra şıklık ve konfor sunuyor.

Geberit, en son geliştirdiği Monolith lavabo ve rezervuar modülleriyle, ağır tadilat işlemi yürütmeksizin banyoların yenilenmesine olanak sağlıyor. Bu aileye yeni katılan Monolith Plus rezervuar modülü ise sunduğu ek fonksiyonlar sayesinde modern banyolar yaratmak isteyenlere şık bir alternatif sunuyor.

Geberit Monolith Plus

Şık bir tasarım için karmaşık ve pahalı montajlara ihtiyaç olmadığını vurgulayan Monolith ailesinin yeni üyesi Geberit Monolith Plus, sadece tasarımıyla değil etkileyici fonksiyonlarıyla da öne çıkıyor. Gerekli tüm teknolojiyi, montajı kolay bir tasarım konseptinin arkasında gizliyor. Rezervuarı cam kapağın arkasına entegre edilmiş bu tasarım, kapsamlı bir tadilata gerek kalmadan kompakt bir ürün olarak yerden tasarruf sağlayarak banyolarda yerini alıyor. Rezervuara entegre edilmiş koku alma sistemi sayesinde kötü kokular klozetin içinden emiliyor ve seramik petek filtrede temizlenerek ortama geri veriliyor. Dokunmatik tuşlar sayesinde deşarj süreci başlatılıyor. 7 farklı renk seçeneği ile sunulan ComfortLight özelliği kullanıcıyı uzaktan algılıyor ve banyoya girildiğinde otomatik olarak devreye giriyor.

Bu fonksiyonlarıyla banyolarda şıklık ve konforun adı olmayı hedefleyen Geberit Monolith Plus, montaj esnasında binada yapısal bir değişiklik gerektirmiyor. Bu, hem yeni inşaatlarda hem de renovasyonlarda kullanıcısına avantaj sağlıyor.

Seçkin Renk Alternatifli

Yere oturan ve asma klozetlerle ve Geberit AquaClean modelleriyle uyumlu Geberit Monolith Plus rezervuar modülü, sunduğu siyah, beyaz ve toprak rengi alternatifleriyle stil sahiplerine hitap ediyor. Minimalist çizgisi ile modern banyolar yaratan Geberit, her tarza uygun akıllı çözümleriyle yaşam kalitesini yükseltiyor.


Kötü koku doğrudan klozetin içinden alınıyor.Dayanıklı seramik petek filtreyle hava temizleniyor.Piezoelektrik soft-touch tuşlarla deşarj ve koku alma ünitesi kontrol paneli.

 

Daha fazla bilgiye buradan ulaşılabilir.

 

W: www.geberit.com.tr, www.facebook.com/geberit.tr

Etiketler

Bir cevap yazın