Geberit – DuoFresh

Saf ve Taze Hava

Banyoda mutlu olma duygusu taze bir nefes ile başlıyor. Yenilikçi Geberit DuoFresh WC sistemleri tuvaletlerin bulunduğu ortama temiz hava getiren, ikna edici çözümler sunuyor. İstenmeyen kokular klozet taşının içinden emilir, kokudan arındırılıp tekrar ortama veriliyor. Hemen göze çarpan tazelik hissi şaşırtıyor. 

 
Yeni Geberit DuoFresh WC sistemi banyonuza taze bir soluk getiriyor. İşin sırrı duvarın arkasında gizli. Kumanda kapağı üzerindeki anahtar, koku emme sistemini çalıştırıyor, havayı aktif karbon filtreden geçirerek arındırıyor ve ortama geri veriyor. Bu çözüm bir hava spreyi gibi sadece kokuları örtbas etmiyor ve geleneksel banyo havalandırma sistemleri gibi oda içerisinde yaymıyor.

Geberit DuoFresh Enine Boyuna Düşünülmüş, Hatta Duvarın Arkasında

 

Kullanıcı dostu
Çekici kumanda kapakları, Geberit DuoFresh’in parçalarına hızlı ve kolay ulaşım imkanı sağlıyor . Başka bir deyişle, elektronik kontrollü koku yoketme ünitesi, değiştirilebilir aktif karbon filtre ve temizleme küpleri için insert, hepsi duvarın içine gizlendi. Bu da, Geberit DuoFresh’in incelikli bir parçası.

 

Koku Alma Deşarj Kadar Kolay
Geberit DuoFresh ile klozetin etrafında temiz hava sağlamak için gereken herşey, duvarın arkasında gizli.

 
– Hoş olmayan kokular kaynağında tam olarak yok ediliyor.
– Koku emme ünitesi gömme rezervuarın içine entegre edilmesi sayesinde gizlendi.
– Maksimum kullanım kolaylığı.
– Çabuk ve kolay değişebilen aktif karbon filtre (Yaklaşık her 12 ayda bir).
– Temizleme küpleri için entegre edilmiş insert yuvası.
– Pencere ile havalandırmaya göre enerji tasarrufu.

 

Sağduyulu bakış
Enerji tasarruflu koku alma ünitesi bir düğmeye dokunarak devreye sokuluyor ve otomatik olarak 10 dakika sonra kapanıyor. Aynı zamanda manuel olarak da kapatılabiliyor.

 

Geberit Duo Fresh istenilen şekilde banyo tasarımı için kullanıcıyı serbest bırakıyor. Kişisel zevke uyacak WC seramiği ayrı olarak seçebiliyor.

 W: www.geberit.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın