Geberit CleanLine Duş Kanalları: Tüm Detaylar Düşünüldü

Modern mimarinin banyolardaki yansıması Geberit, banyolar için pratik, estetik ve kullanışlı ürünler tasarlamaya devam ediyor.

Geberit’in son yeniliği CleanLine duş kanalı, modern duşlarda hijyenik çözümler arayanlar için geliştirildi. 

Duş alanlarının ortasına ya da duvar kenarına yerleştirilebilen CleanLine duş kanalları, keyifli bir duş deneyimi yaşamak isteyenler için tasarlandı.

Temiz ve Çekici

Sıradan duş kanallarının en büyük sorunu kapaklarının altında biriken kirler! Geberit CleanLine duş kanalları bu soruna ideal bir çözüm sunuyor; temizliği zorlaştıracak gizli kenar ve köşeleri ortadan kaldırıyor. Kullanıcılarına hijyenik bir kullanım sağlayan CleanLine duş kanalları, çıkarılabilen tarağı sayesinde saç veya diğer büyük parçaları etkili bir şekilde tutarak duşlarda sıkça yaşanan tıkanma sorununu önlüyor. Şık tasarımı ve paslanmaz çelik kapağı sayesinde ise banyolara modern bir hava katıyor.

Son Derece Şık ve Pratik

İsteğe göre duvar kenarında da yerleştirilebilen duş kanalının paslanmaz çelik kapağı duş alanının ölçüsüne uygun olarak kesilebiliyor. Son ayrıntısına kadar düşünülmüş kurulum ve sızdırmazlık teknolojisine sahip olan CleanLine duş kanalları tüm standart zeminlere uygulanabiliyor. Üstelik bunu yapmak sıradan zemin montajı kadar kolay oluyor.

Modern görünümü ve fonksiyonel kullanımıyla banyo dekorasyonuna önem verenlerin tercihi Geberit, CleanLine duş kanalları ile hemzemin banyolar yaratmak isteyenlere şık ve hijyenik bir çözüm sunuyor.

  • Pratik: Üretim esnasında gövdeye entegre edilen izolasyon bezi kolay montajı imkanı sunuyor ve sızdırmazlık sağlıyor.
  • Kullanıcı dostu: Geberit CleanLine duş kanalları kolayca temizlenebiliyor.
  • Kapağa entegre edilmiş tarak: Hijyenik tarak kiri ve saçı tutarak tıkanıklıkları önlüyor. Tarak kolayca çıkarılıp yıkanabiliyor.
  • Kesilebilir: Geberit CleanLine duş kanalları montaj yapılacak bölgenin ölçülerine göre kesilebiliyor. Böylece duş alanına özel uygulama olanağı ile tasarım özgürlüğü sunuyor. 

 

 

A: Koşuyolu Cad. No: 33 34718, Kadıköy – İstanbul
T: 0216 340 82 73
F: 0216 340 82 79
W: www.geberit.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın