Geberit AquaClean Sela Akıllı Klozet: Zarif ve Akıllı

İngiliz tasarımcı Christoph Behling tarafından tasarlanan yeni AquaClean Sela, banyolara zariflik ve şıklık katıyor.

iF Design Award 2019 ödüllü Geberit AquaClean Sela, banyoları bir sanat eserine dönüştürüyor. Gelişmiş teknolojiler sunan Sela, devrim niteliğindeki özellikleri ile kullanıcısına ilk gün yaşadıkları heyecanı ve hayranlığı asla kaybettirmiyor. 145 yıllık deneyimiyle Geberit, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Sela ile maksimum düzeyde konfor ve hijyen sunuyor.


Geberit AquaClean Sela beyaz ve parlak krom olarak iki renk alternatifi sunuyor. AquaClean Sela akıllı klozetlerin sprey (taharet çubuğu) işlevselliği konusunda da devrim niteliğinde bir yenilik sunuyor.


Patentli WhirlSpray taharet teknolojisi yumuşak, canlı bir temizlik garanti ediyor.

Patentli WhirlSpray taharet teknolojisinin sunduğu dinamik havalandırma ile güçlendirilmiş titreşimli sprey sunan Sela’da, son derece nazik bir temizlik sağlamak için iki püskürtme başlığı kullanılıyor. Hibrid sıcak su sistemi ile hızlı ve sürekli sıcak su sağlanıyor.

WhirlSpray teknolojisi ile hijyenik bir şekilde 37°C’de taharet imkanı sunuyor. Tüm detaylarında maksimum hijyen düşünülerek tasarlanan Sela, bide (kadınlara özel püskürtme) özelliği sunarak yumuşak bir dokunuş sağlıyor.


TurboFlush deşarj teknolojisi: Rimfree (kanalsız) seramik asimetrik iç kısmı, olağanüstü derecede temiz ve sessiz deşarjı mümkün.

Bir başka önemli nokta ise AquaClean Sela’nın Rimfree (kanalsız) klozet teknolojisi. Yenilikçi TurboFlush deşarj teknolojisi, tuvaletin son derece hassas ve sessiz bir şekilde yıkanmasını sağlıyor. Kullanıcı dostu bir uzaktan kumanda içeriyor. Uzaktan kumanda kişiye göre ayarlanabiliyor. Dört farklı hafıza seçeneği sunuyor.


Yedi farklı renk seçeneği bulunan ve kullanıcısını algılayan ortam ışığı sunuyor.

Yeni Geberit AquaClean Sela, 1 Nisan 2019’dan itibaren satışa sunuldu.

Detaylı bilgi için >> https://www.geberit.com.tr/urunler/banyo/geberit-aquaclean/

__________
A: İçerenköy Mah. Engin Sok. No.10, 34752 Ataşehir – İstanbul
T: 0216 340 82 73
F: 0216 340 82 79
W: www.geberit.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın