Forbo Flooring, Marmoleum Koleksiyonları

Yeni Nesil 2000 için, Forbo'dan yeni nesil zemin çözümleri!

Yeni Nesil 2000 Okullarını hayata geçiren Kreatif Mimarlık ekibi, ince eleyip sık dokuyarak Marmoleum Modular‘ı bu Fransız İlköğretim projesiyle hayata geçirdi!

Çocukların evde olduğu kadar okullarda da sağlıklı bir ortamda bulunmaları gerekiyor. Forbo “Eğitimde Zemin Trendleri” ile eğitim alanlarına, öğretmenlere ve öğrencilere uygun hijyenik zemin çözümleri sunuyor.

Sağlığı, eğlenceyle birleştiren ve çocukların çok seveceğine emin olduğumuz capcanlı tasarımları, yeşil yapısıyla birleştiren Marmoleum Modular’in yer aldığı projede çocukların güvenli bir şekilde öğrenmesi ve becerilerini geliştirmesini sağlanıyor.

Doğal kaynakları en verimli şekilde kullanan Forbo Flooring Marmoleum Koleksiyonu %97 çevreye duyarlı doğal hammaddelerden üretiyor. Marmoleum koleksiyonu; keten tohumu yağı, reçine, odun talaşı, kireç taşı ve tamamen doğal pigmentlerden oluşan ve plastikleştirici içermeyen homojen yapısıyla doğal olarak bakteriyostatik özelliğe sahiptir ve bu yönüyle insan sağlığına en uyumlu iç mekan zemin kaplamasıdır.

Malzeme yapısı gereği anti-bakteriyel olan Marmoleum, sahip olduğu Topshield2 yüzey koruması sayesinde minimum temizlik ve kimyasal kullanımı ile hijyenik mekanlar için en uygun zemin çözümüdür.

Yüksek performanslı “Topshield2” yüzey koruması, çift katmanlı “UV” koruması ile yüzey dayanımını arttırarak, malzeminin yaşam ömrü maliyetini minimuma indiriyor. Topshield2 sayesinde renklerin netliğini ve canlılığını korumasını sağlayan Marmoleum, esnek zemin kaplamaları arasında en sürdürülebilir çözümü sunuyor.

Marmoleum Modular, mimar ve iç mimarlara renk, boyut ve şekil konularında karar verirken kendilerini rahat hissedecekleri bir online proje tasarım özgürlüğü tanıyor.

“Play with Grids Online” uygulaması ile yaratılabilecek farklı zemin tasarımları interaktif olarak incelenebiliyor.

Etiketler

Bir cevap yazın