Feelwood – Yüzeylerde Sıra Dışı Bir Dokunuş

Yeni teknolojilerin ortaya çıkmasıyla birlikte, EGGER dekorları da gelişmeye devam ediyor. Bu gelişimin son noktası, ahşabın hem görsel hem dokunsal estetiğinin yeniden yaratılmasıyla ortaya çıkıyor. Feelwood dekorları, mimarlara ve üreticilere, müşterilerinin farklı bütçe ve beklentilerine yönelik seçenekler sunuyor.

Feelwood yüzeylerin, kaplama ve masif ahşaptan ayırt edilmesi oldukça güç. EGGER reprodüksiyonları, daha uzun ömürlü ve solmaya dayanıklı olduklarından, orijinal malzemelere oranla daha avantajlı. Ayrıca, yedek bir panele ihtiyaç duyulduğunda, üretilen reprodüksiyon, mevcut paneller ile kusursuz bir renk uyumu sağlıyor.

Senkronize yüzeyler; yonga levha ve MDF levhalarda, Eurolight kalınlaştırılmış panellerde, tezgahlarda, compact laminatlarda ve laminatlarda kullanılabiliyor. EGGER, görünümü tamamlamak için, gerçek ahşap kesiti izlenimi veren budak desenli ABS kenar bandını sunuyor.

Yeni koleksiyon seçkin görünümü ve sunduğu farklı seçeneklerle, üreticilere mobilya, kapı, mutfak grubu gibi tasarımlarda farklılaşma ve değer yaratma imkanı sunuyor. Ayrıca gerçek ahşaba göre daha uygun maliyetli ve dayanıklı bir alternatif olması sebebiyle sıklıkla projelerde tercih ediliyor.

EGGER 2017-2019 Dekoratif Koleksiyonu’nda üçü yeni, altı Feelwood yüzeyi bulunuyor.

ST33 Feelwood Crafted yüzey, mat ve açık parlak bölgelerin etkileşimini bir araya getiriyor. Tossini Karaağaç sedefli dekorla birlikte kullanıldığında, mat ve hafifçe fırçalanmış görünümüyle, kusursuz bir yansıma etkisi oluşturuyor. El işçiliği ile oluşturulmuş hissi veren yüzey dokusu otantik bir izlenim oluşturuyor.

Halifax Meşe dekoru ile senkronize edilen yeni ST37 Feelwood Rift, çatlaklar ve budaklar ile öne çıkan canlı bir meşe görünümü sunuyor. Ayrıca, dokusunda barındırdığı mat, düzensiz gözenekler ve budaklı görünümü sayesinde masif ahşap izlenimi veriyor.

ST38 Feelwood Pine yüzey, kendine özgü özelliklerini, mat ve parlak öğeler arasındaki etkileşim sayesinde elde ediyor. Derinlemesine fırçalanmış, yumuşak bir ahşap dokusu görüntüsü sergiliyor.

Feelwood yüzeylerinin oluşturduğu seçkin görünüm, mimarlara ve üreticilere geniş seçenekler sunuyor.

Yüzeylerin kaplama ve masif ahşaptan ayırt edilmesi oldukça güç.

Reprodüksiyonlar, daha uzun ömürlü ve solmaya dayanıklı olduklarından, orijinal malzemelere oranla daha avantajlı.

Feelwood yüzeyler, görünümü tamamlayıcı ürünlerle koleksiyonda yer alıyor.

Fotoğraflar: EGGER Ahşap bazlı malzemeler, telif hakkı sahibi belirtilerek çoğaltılabilir.

__

A: İnönü Mah. Balçık Yolu Üzeri Gebze Plst. Org. San. Böl. No:12 Cad. 12 Gebze – Kocaeli
T: 0262 751 3600
W: www.egger.com

Etiketler

Bir yanıt yazın