Feelwood – Her Şey Adında Saklı

Yüzeylerde sıra dışı bir dokunuş...

Yeni teknolojilerin ortaya çıkmasıyla birlikte, EGGER dekorları da gelişmeye devam ediyor. Firma, bütün dekorların otantik olması için çalıştığı için, ürünlerin sadece görünümüne değil, oluşturdukları hislere de özel olarak önem veriyor. Dokular; ürünleri orijinal malzemeden ayırt edilemez kılmak amacıyla, onlara ifade, karakter, derinlik ve gerçeklik katıyor. Feelwood dekorları, mimarlara ve üreticilere, müşterilerinin farklı bütçe ve beklentilerine yönelik seçenekler sunuyor ve üstün kaliteli projeler yaratmalarına olanak sağlıyor.

Solmaya Karşı Dayanıklı Ve Uzun Ömürlü

EGGER, sadece doğal görünüme sahip olmakla kalmayan, aynı zamanda otantik bir izlenim bırakan ürünlere yönelik taleplere cevap veren dekorlar ve yüzeyler geliştirmeye devam ediyor. Feelwood yüzeylerin, kaplama ve masif ahşaptan ayırt edilmesi oldukça güç. EGGER reprodüksiyonları, daha uzun ömürlü ve solmaya dayanıklı olduklarından, orijinal malzemelere oranla daha avantajlı. Ayrıca, yedek bir panele ihtiyaç duyulduğunda, üretilen reprodüksiyon, mevcut paneller ile kusursuz bir renk uyumunu garanti ediyor.

Farklı Ürünlerde Feelwood Yüzey Seçeneği

Senkronize yüzeyler; Yonga Levha ve MDF Levhalarda, Eurolight Kalınlaştırılmış Panellerde, Tezgahlarda, Compact Laminatlarda ve Laminatlarda kullanılabiliyor. EGGER, dekor uyumunu tamamlamak için, gerçek ahşap kesiti izlenimi veren budak desenli ABS Kenarbandını sunuyor.

Yeni koleksiyon seçkin görünümü ve sunduğu farklı seçeneklerle, üreticilere mobilya, kapı, mutfak grubu gibi tasarımlarda farklılaşma ve değer yaratma imkanı sunuyor. Ayrıca gerçek ahşaba göre daha uygun maliyetli ve dayanıklı bir alternatif olması sebebiyle sıklıkla projelerde tercih ediliyor.

EGGER 2017-2019 Dekoratif Koleksiyonu’nda üçü yeni olmak üzere, toplam altı Feelwood yüzeyi bulunuyor.

Senkronize yüzeylerden ST33 Feelwood Crafted, mat ve açık parlak bölgelerin etkileşimini bir araya getiriyor. Tossini Karaağaç sedefli dekorla birlikte kullanıldığında, mat ve hafifçe fırçalanmış görünümüyle, etkin bir yansıma etkisi oluşturuyor. El işçiliği ile oluşturulmuş hissi veren yüzey dokusu otantik bir izlenim veriyor.
Halifax Meşe dekoru ile senkronize edilen yeni ST37 Feelwood Rift, çatlaklar ve budaklar ile öne çıkan canlı bir meşe görünümü sunuyor. Ayrıca, dokusunda barındırdığı mat, düzensiz gözenekler ve budaklı görünümü sayesinde masif ahşap izlenimi veriyor.
ST38 Feelwood Pine yüzey, kendine özgü özelliklerini, mat ve parlak öğeler arasındaki etkileşim sayesinde elde ediyor. Derinlemesine fırçalanmış, yumuşak bir ahşap dokusu görüntüsü sergiliyor.
Feelwood yüzeylerinin oluşturduğu seçkin görünüm, mimarlara ve üreticilere geniş seçenekler sunuyor.
Egger senkronize yüzeylerin kaplama ve masif ahşaptan ayırt edilmesi oldukça güç.
Reprodüksiyonlar, daha uzun ömürlü ve solmaya dayanıklı olduklarından, orijinal malzemelere oranla daha avantajlı.
Feelwood yüzeyler, görünümü tamamlayıcı ürünlerle koleksiyonda yer alıyor.

Fotoğraflar: EGGER Ahşap bazlı malzemeler, telif hakkı sahibi belirtilerek çoğaltılabilir.


__________

A: İnönü Mah. Balçık Yolu Üzeri Gebze Plst. Org. San. Böl. No:12 Cad. 12 Gebze – Kocaeli
T:
0262 751 3600
W: www.egger.com

Etiketler

Bir cevap yazın