FayansArt ile Fayanslarda Sonsuz Görsel Seçenek

Dış etkilere dayanıklı yeni bir fayans baskı teknolojisi geliştiren FayansArt, sınırsız görsel seçeneği ile mimari ve dekorasyonda çığır açıyor.

21 yıllık tecrübesi ile baskı sektörünün öncü firmalarından olan Boran Reklam, şimdi de FayansArt markası ile yapı sektörüne renk getirecek yeni bir ürüne imza attı.
Yapıların iç ve dış yüzeylerindeki fayans uygulamalarında şimdiye kadar kullanılan standart desenler arasında seçim yapma zorunluluğu, kullanıcıların kendi tasarladığı görselleri uygulayabilme özgürlüğü sayesinde artık tarihe karışıyor.

Fayans üzerine baskı uygulamaları, günümüze kadar, dış etkenlere dayanıklı olmadıklarından uzun ömürlü olamıyor ve dış mekanlarda, havuz, banyo gibi ıslak zeminlerde etkili olarak kullanılamıyordu.
FayansArt, uzun Ar-Ge çalışmaları sayesinde, güneş ışığı ve her türlü dış etkenin yanı sıra, temizlik kimyasalları, havuz kimyasalları, ısı ve nem gibi faktörlere karşı yıllarca canlılığını koruyarak mimarlara sonsuz tasarım seçeneği sunuyor.

Sadece standart boş fayanslara değil, altın ve gümüş zeminli fayanslara da kolayca uygulanabilen FayansArt ile tasarlanan göz alıcı görüntüye sahip banyo ve mutfak karoları konutların değerini arttırırken; iş yerleri, metro, tünel, kamu ve askeri alanlarda ise uygulandığı yerlere prestij katıyor.

Kamu alanlarındaki kullanımı graffiticileri üzecek çünkü; kötü amaçlı graffiti çalışmaları fayans üzerindeki baskıya zarar vermeksizin selülozik tinerle kolayca silinebiliyor.

Avrupa’daki muadil uygulamalardan %80’e kadar daha düşük maliyet avantajına sahip olan FayansArt, bu özelliği ile Avrupa ve Dünya pazarında da önemli bir pay almayı hedefliyor.

FayansArt, baskı kalitesi ve dayanıklılığının yanı sıra, tasarım departmanı, özel paketleme sistemi ve satış sonrası destek ekibi ile tüm aşamalarda kalitesinden ödün vermeden sektöründeki öncü kimliğini korumaya devam ediyor.

 

T: 0216 383 44 03 – 02
A:
Cevizli Mah. Bağdat Cad. Güven Sok. No:1 Maltepe – İstanbul
W: www.fayansart.comwww.facebook.com/FayansArt

Etiketler

Bir cevap yazın