Evolution Innotech: Kiremit Yüzey Kaplamasında Üstün Teknoloji

Braas Çatı Sistemleri'nin Almanya'daki teknik merkezinde yoğun Ar-Ge çalışmaları sonunda geliştirilen kiremit yüzey teknolojileri, kiremitin uzun vadeli fiziksel ve estetik performansında önemli kriterlerden birisi olarak öne çıkıyor.

Bu anlamda birçok özgün teknolojiye sahip olan Braas, son olarak günümüzde ulaşılabilen üst düzey kiremit yüzey kaplama teknolojisi Evolution Innotech’i Avrupa ile neredeyse eş zamanlı olarak Türkiye’deki tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Çimentolu kiremit üretim teknolojisinde çığır açan bir inovasyon olarak nitelendirilen Evolution Innotech ile kiremitin yüzeyi, Braas tarafından geliştirilen “Yoğunlaştırılmış Bileşik Katmanlama Tekniği” ile gövde ile tam tümleşik, sağlam bir yapıya kavuşuyor, çatıyı zorlu çevre koşullarına karşı bir zırh gibi koruyor. Böylece kiremitin estetik ve fiziksel performansı artırılarak çevresel etkilere karşı daha güçlü ve daha dayanıklı hale getiriliyor.

Yüzey boşluklarını tamamen dolduran Evolution Innotech teknolojisi sayesinde kiremit yüzeyi daha pürüzsüz, daha ipeksi ve daha az toz tutan bir yapıya kavuşuyor. Böylece çatı kaplamasının yağışla beraber kendini daha iyi temizleyebilmesi sağlanıyor. Evoution Innotech ile üretilen Braas kiremitin farkı ilk bakışta bile rahatlıkla görülebiliyor, uzun vadede daha yüksek estetik performansa sahip çatılar elde edilebiliyor.

Ürün hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşılabilir.

 

A: Gebze Güzeller OSB İnönü Mah. Atatürk Cad. No: 20 Gebze – Kocaeli
T: 0 262 751 24 91
F: 0 262 751 22 22
W: www.braas.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın