EvoLED ile Mekanlarda LED Işığı

LED'in uzun kullanım ömrü ve çok düşük elektrik sarfiyatı gibi avantajlarını yüksek verim ve estetik tasarımla birleştiren Lamp 83, her mekanda kullanılabilecek çeşitlilikte LED aydınlatma sistemi ürünlerini kullanıcıya sunuyor.

Ankastreden spota, sarkıttan sıva üstü aygıta ürün alternatifleriyle mekanlara LED ışıklı aydınlatmanın avantajlarını getiren EvoLED, kullanılan LED veriminden seçilen lens özelliklerine her aşamada Lamp 83 kalite anlayışıyla tasarlanıyor ve üretiliyor.

DayLED Spot
LED ışıklı aygıt serisinin vurgu aydınlatmasını LED ışığı ile birleştiren LED Spot, özel tasarlanmış soğutucu gövdesi ve ekipman kalitesi sayesinde LED ömrünü maksimize ediyor.

 
Yüksek verim ve renk kalitesine sahip LED’lerin kullanıldığı DayLED Spot, dikey eksende 90º, yatay eksende 330o hareket edebilmesi sayesinde ışığı istenilen noktaya kolaylıkla yönlendirebiliyor. Mini optik lens ve reflektörler sayesinde 12, 18, 30, 40 derece ışık açısı alternatifleri sunan ürün, bu sayede talep edilen noktada ve yoğunlukta ışık elde etmeyi mümkün kılıyor.

Soğuk beyaz (6.500 K), ılık beyaz (3.000 K) ışık renklerinin yanı sıra farklı ihtiyaç ve talepler için beyaz (4.000 K) alternatifi de bulunduran DayLED Spot, 350, 500 ve 700 mA özelliğinde üç farklı güç seçeneğine sahip. Böylece daha güçlü ışığa ihtiyaç duyulan uygulamalar için tercih edilebilir hale gelen ürün, küçük boyut, uzun ömür ve enerji tasarrufu gibi avantajlarının yanında kullanıcıya güçlü ışık, çok sayıda ışık rengi gibi alternatifler de sunuyor.

Tüm EvoLED ürünlerinde olduğu gibi DayLED Spot’un lensli versiyonlarında kullanılan lenslerin kalitesi ve yüksek verimi, LED’den elde edilen ışığın çok büyük bir kısmını istenilen alana yöneltebilmeyi sağlıyor. Böylece kullanılan lenslerin bu özellikleri ve yüksek lumen/Watt değerine sahip LED’ler, üründen elde edilen faydayı maksimize ediyor. Polimer reflektörlü alternatifler için 60 derece ışık açısı sunan DayLED daha geniş bir alandaki aydınlık ihtiyacı için çözüm olurken, 12, 18, 30 ve 40 derece ışık açısı alternatifleriyle lensli DayLED pek çok farklı vurgu aydınlatması uygulamasını ve efekti mümkün kılıyor.

Küçük boyutları ve estetik tasarımı ile dikkat çeken DayLED Spot, sunduğu yüksek kalite ve 3 yıl garanti güvencesi ile farklı bir ürün.

SoloLED Ankastre
Hem genel hem vurgu aydınlatması olarak kullanabilen modelleri ile SoloLED, farklı aydınlatma ihtiyaçlarına tek bir ürünle çözüm getiriyor.

 
12×1 W LED ışık kaynağına sahip 2 ayrı modeli barındıran ürün, yönlendirilebilir ve sabit iç çerçeve alternatifleri ile sunuluyor. LED başına düşen (80-116 lm/W) verimi ve farklı açılarda lens alternatifleri ile pek çok uygulama için avantajlı hale gelen SoloLED, bu özellikleri ile aydınlatmaları verimli ve etkin kılıyor. 

Derinde konumlandırılan modeli ile görsel konforun maksimize edilmesini gerektiren uygulamalar içinde alternatif sunan ankastre serisi, yalın, sade ve fonksiyonelliği öne çıkaran tasarım özellikleriyle dikkat çekiyor.

Way Sarkıt – Sıva Üstü
Sıcak ve soğuk beyaz LED renk alternatiflerine sahip Way, güçlü ışık çıkışı ve 90 derece ışık açısı ile ofis, konut, mağaza ve diğer tüm mekanlar için fark edilebilir bir çözüm.

LED aydınlatmanın uzun ömür ve önemli ölçüde enerji tasarrufu avantajlarını kullanıcıya sunan ürünün sarkıt versiyonu, 1.000, 1.200 ve 1.500 mm boylarında üretilebiliyor. Yine aynı özelliklere sahip Way sıva üstü alternatifler için 200 mm – 1400 mm aralığında 9 farklı boy alternatifi mevcut. İnce ve zarif tasarımıyla dikkat çeken Way, 22 mm genişliğinde mat eloksal kaplı alüminyumdan üretiliyor ve enerji beslemesi 1 mm kalınlığında çelik halat ile sağlanıyor. Ürün, tasarımının özelliği soğutma kanalları sayesinde LED modüllerin ömrünü maksimize ediyor.

 
3.000 (sıcak beyaz) ve 6.500 Kelvin (soğuk beyaz) renk sıcaklığına sahip LED ürünler arasında yönlendirilebilir Way sıva üstü alternatifi, ayrıca kablo bağlantısı olan modüllerin bir araya getirildiği zincir formunda Way sıva üstü ürün alternatifleri de mevcut.

 
W: www.lamp83.com

Etiketler

Bir yanıt yazın