EUROSLOT Paslanmaz Griller

EUROSLOT, 1990'lı yıllarda filtre sistemi imalatı faaliyetlerine mimarlık ve dekorasyon alanındaki programını ekledi.

Dominique Perrault, EUROSLOT grilleri kullanan ilk mimar oldu (Bibliothèque Nationale de France (BnF), Paris, 1993).

Bu projeyi Ricardo Bofi ll’in EUROSLOT grilleri menfez yapımında kullanması izledi (le Marché Saint Honoré, 1996).

Bu öncü projeleri, birçok diğer ünlü mimarın projelerinde EUROSLOT grilleri kulanmaları izlemiş ve bugün bu ürünler, dünyada ve Türkiye’de belli başlı birçok projede hak ettiği yeri almış.

Yenilikçi tarzda her tasarımda yerini bulan EUROSLOT griller, tasarımlarda fark yaratmanın en etkili malzemelerinden biri.

EUROSLOT’un strüktürel yapısı, hiçbir dolgu malzemesine ihtiyaç duyulmaksızın paslanmaz çelik profillerin paslanmaz dayanaklara kaynatılmasından meydana geliyor. Yiv aralıkları 0-50 mm arasında değişebilen, dayanak aralıkları ise 25, 50, 75 veya 100 mm olarak imal edilebilen EUROSLOT griller, kullanım yerine göre çeşitlenen çok geniş bir üretim yelpazesine sahip.

EUROSLOT ürün gamına ait tüm ürünler asitlenmiş ve pasifi ze edilmiş olduğundan dış hava şartlarında kullanıma son derece uyumlu.

Yağ içermeyen temizlik malzemeleri ile temizlenebilir özellikte olan EUROSLOT griller, dış hava şartlarında kullanılabildiği gibi iç mekan tasarımında da rahatlıkla kullanılabilen bir ürün.

Düz ve silindirik paneller olmak üzere 2 farklı tip bulunuyor:
– FPM: 2000 mm (Max. Profil Uzunluğu), 4000 mm (Max. Dayanak Uzunluğu)
– CM: 2700 mm (Max. Profil Uzunluğu), 4000 mm (Max. Dayanak Uzunluğu)

EUROSLOT griller 22-914 mm çapta silindirik şekilde üretilebiliyor ancak, bunun üzerindeki ölçülerdeki uygulamalar için 2 veya daha fazla parça imal edilerek sahada birleştirilme yöntemi tercih ediliyor.

W: www.teknoyapi.com 

Etiketler

Bir cevap yazın