Eternit Equitone Fiber Cement Giydirme Cephe Sistemi

Eternit "EQUITONE" fibre cement esaslı kendinden renkli giydirme cephe levhası, tüm giydirme cephe projeleri ile yeşil bina sertifika sistemlerine aday projelerin ihtiyaçlarını karşılamakta olup, "A2" sınıfı alev almazlık belgelerine sahip.

Ekonomik olan ürün, Türkiye ve yurtdışı pazarlarında uzun yıllardır nitelikli projelerde kullanılıyor.

Eternit “EQUITONE” TECTIVA, çimento ile sağlığa zararsız kimyasal katkı maddelerinin fiziksel karışımından imal, kendinden renkli, özellikle giydirme dış cephe sistemleri kullanımı için üretilmiş, yüzeyi zırhlandırılmış, tüm hava koşullarına dayanıklı ve yapının değişik ihtiyaçlarına göre farklı dizayn alternatifleri sunabilen bir giydirme cephe levhası.

“Tectiva”, “Natura”, “Textura”, “Pictura” gibi farklı yüzey dokuları ve kendinde has mat ve pastel renklerde, 50′ den fazla renk alternatifi ile üretiliyor. 

Tam plaka ebat veya tam plakadan ihtiyaca göre tekrar ebatlanarak alüminyum konstrüksyona sabitlenerek iç – dış bükey cephe yüzeyleri dahil tüm cephe dizaynlarında kullanılabiliyor.

Üretici Eternit A.G. yüzyılı aşkın süredir Almanya ve Belçika fabrikalarında çevre dostu ve insan sağlığına zararsız yöntemlerle üretim yapan, ürün grubuna adını vermiş, sektöründe önde gelen üreticilerden.

Plaka Ebatları:
“Tectiva” Serisi: 1.220×2500 mm veya 1.220×3.050 mm, 8 mm kalınlık
“Natura”, “Textura”, “Pictura” Serisi: 1.250×2500 mm veya 1.250×3.100 mm, 8 mm kalınlık

 

A: Ata 2-3 Plaza Ofis No:40 Kat:4 Ataşehir – İstanbul
T:  0216 455 52 40
F:  0216 455 52 92
W: www.ozdemiryapi.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın