Ergonomik Ürünleriyle Humanscale Şimdi Ateco Zemin’de

Uzun süre oturarak çalışanlar için boyun ve bel desteğinde devrimci tasarımlar...

Ergonomik ürünlerin dünyaca ünlü markası Humanscale, şimdi Ateco Zemin ile yoluna devam ediyor. Ergonomik ofis koltukları, monitör kolları ve sit/stand çalışma üniteleri ile ofisler için ideal çözümler sunan Humanscale ve Ateco Zemin, sektördeki gücünü katlayarak yolunda emin adımlarla ilerliyor.

FREEDOM TASK OFİS KOLTUĞU – Ofis Koltuklarında Altın Standart Ödüllü 

Boyun ve bel fıtığı başta olmak üzere ergonomiye bağlı rahatsızlıkları önlemeyi amaçlayan Humanscale’in çalışma koltukları, omurganın ihtiyaçlarını otomatik olarak ayarlayan, sürekli destek ve döner bir sırtlık sağlayan yenilikçi sırt çizgisiyle, gün boyunca hareketi artırıyor. Kişiye özel olarak yapılmış gibi her kullanıcı için mükemmel şekilde ayarlanabilen koltuklar, fizik yasalarını kullanarak kullanıcının kendi vücut ağırlığına göre değişim gösteriyor. Koltuk minderlerinde jel kullanan marka, kullanıcının vücudunu destekleyerek uzun süre konforu en üst düzeye çıkarıyor.


Freedom Task Ofis Koltuğu

M2 MONİTÖR KOLLARI

Kolay ekran paylaşımı ile çoklu monitörle çalışmak daha kolay hale getirildi. M2 Monitör Kolları ekranı en uygun mesafe ve yükseklikte ayarlayarak kullanıcının sağlıklı bir duruşta çalışmasını sağlıyor. Tasarımı zorlayan karmaşık mekanizmalar olmadan M2, esnek bir çoklu çalışma ortamı için düz panel monitörleri ve bağlantıları tamamlayarak uzun süreli dayanıklılık ve ultra ince tasarım sunuyor.


M2 Monitör Kolu

QUICKSTAND LITE

Red Dot Ödüllü QuickStand Lite, sabit yükseklikli masayı aktif olana dönüştürüyor. QuickStand Lite sit/stand çalışma üniteleri sabit yükseklikte bilgisayar masalarına sahip kullanıcıların oturma pozisyonundan ayakta durma pozisyonlarına geçişini kolaylaştıran yenilikçi bir dengeleme mekanizmasıyla beğeni kazanıyor. Kullanışlı özelliği, kullanıcıları uzun vadeli sağlık için günlük rutinlerinde daha fazla hareket etmeleri için teşvik ediyor.


QuickStand Lite

__________

A: Poligon Mah. Katar Cad. No:21/A Sarıyer – İstanbul
T: 0212 229 19 14
W: www.atecozemin.com

Etiketler

Bir yanıt yazın