Erben’den Personel Planlama Sistemi Yazılımı

ERBEN PPS yazılımı Wintime Personel Devam Kontrol Sistemi ile entegre olarak çalışan, personellerin vardiyalarının, fazla mesailerinin, izinlerinin planlanabildiği, yapılan planlamaların düzenlenebildiği, personelin o an veya herhangi bir günün herhangi bir saatinde orada olup olmadığının takibinin yapılabildiği, esnek, parametrik değerleri ile fonksiyonel bir yapıya sahip, aynı zamanda kolay anlaşılabilir, kullanıcı dostu bir yazılımdır.

ERBEN PPS ile içinde bulunulan ay içerisinde kim hangi vardiya ile çalışacak, kaç saat mesaiye kalacak, kimler izinli gibi bilgileri gün gün ana ekranda görmek mümkün. Ayrıca Wintime Personel Devam Kontrol sisteminden alınan, geçmişe dönük veriler ve IK tarafından girilmiş mazeretler yine aynı ekranda seçilen tarihe göre görüntülenebilir.

ERBEN PPS ile güncel hedefler belirlenebilir, bu güncel hedefler varsa önceki hedeflerle kıyaslanabilir veya gerçekleşen iş gücü ile karşılaştırılabilir. Planlamalar yapılırken bu değerler göz önüne alınarak performans artışı sağlanabilir.

ERBEN PPS ile gün gün, hangi vardiyada kaç kişi çalışmış gözlemlenebilir, bir sonraki planlamalar bu bilgilere göre yapılıp, kullanılacak iş gücü daha verimli hale getirilebilir.

ERBEN PPS ile bölüme ait personeller listelenebilir, filtreme özelliği ile birçok şekilde gruplandırılabilir ve personellere ait detaylı bilgileri görüntülenebilir.

ERBEN PPS ile personelin bir sonraki periyotta nasıl çalışacağının çıktısı alınıp, Excel dosyasına aktarılabilir. İstenildiğinde planlamaların yedeği alınıp, bu son yedeğe geri dönüş sağlanabilir.

ERBEN PPS ile birçok farklı raporlama seçeneği sayesinde istenilen verilere tek bir sayfada kolayca ulaşılabilir. Görüntülemek istenilmeyen alanlar gizlenebilir, raporlar istenilen alanlarla kolayca oluşturulabilir, excel dosyasına atılabilir veya çıktısını alınabilir.

ERBEN PPS ile istenilen sayıda tanım matrisi oluşturulabilir. Departmanlarda kullanılan gün modelleri, departman amirleri tarafından bu tanım matrisleri aracılığı ile sisteme tanımlanır. Tanımlama yapılırken sunulan, gün modeline göre renk seçenekleri ile planlama ekranına ilk bakışta, farklılıklar kolayca gözlemlenebilir. Ayrıca kullanılacak gün modellerine ait kısayol tuşları tanımlayabilme özelliği sayesinde, bu kısayol tuşları kullanılarak planlamalar daha kısa zamanda oluşturulabilir. Bu modellere ana ekrandaki kulakçıklardan kolayca ulaşmak mümkün.

ERBEN PPS ile farklı kullanıcılar oluşturulabilir ve farklı yetkilendirmeler verilebilir. Bu sayede kullanıcının yetkisine göre söz konusu kullanıcıya, program, özellikleri ve içerisindeki bilgiler kısıtlanabilir veya tamamı sunulabilir.

 

A: Bahariye Cad. Sülün Sok. No: 59 Nalçacı Han – İkitelli
T: 0 212 494 38 38
F: 0 212 494 39 35
W: www.erben.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın