Elektronik Klozet Kapağı Bağlantılarının Gizlenmiş Versiyonu: SensoWash C

Ünlü tasarımcı Philippe Starck ile 2010 yılında işbirliğine giden Duravit kaliteli tasarım ve yıkanma konforu konusunda öncü olan elektronik klozet kapağı SensoWash’ı yarattı. Şimdi ise estetik tarzın zenginleştirilmesi yönünde bir adım daha ileriye giderek bağlantıları gizlenmiş SensoWash C'yi sunuyor.

Yenilikçi teknolojiye ve kusursuz bir tasarıma sahip SensoWash C, zamandan bağımsız, modern bir banyo mimarisiyle her zamankinden daha iyi bir uyum gösteriyor. Üstelik gizli bağlantılarla getirilen yeni çözüm Starck 2, Starck 3 ve Darling New serileriyle birleştirilebiliyor. Su ve elektrik fişli bağlantılar sayesinde montajı oldukça kolay olan SensoWash C, bütün ünlü gömme rezervuar markalarıyla da büyük bir uyum gösteriyor.

Sağduyulu Bide İşlevi
SensoWash’un bide işlevi ancak klozet kapağı kaldırılıp içeri bakılınca görülebiliyor. Paslanmaz çelik sprey kolu üç farklı türde duş imkanı sağlıyor. Rearwash size temiz ve taze hissettirirken Comfortwash sprey kolunun ileri ve geri hareketleriyle veya ayrıca püskürtmeli su jetiyle daha özenli yıkama yapıyor. Kadınların ihtiyaçları için özel hazırlanan Ladywash’un su jeti ise nazikçe temizliyor. Su sıcaklığı, su hacmi ve yıkama çubuğu konumu ayrı ayrı ayarlanabiliyor ve bir kez kaydedildikten sonra kolayca tekrar seçilebiliyor.

İster Comfortwash, isterse sıcak havalı kurutucu olsun, Philippe Starck tüm işlevleri çalıştırmakta kullanılabilen kablosuz, sezgisel uzaktan kumandaya tasarımda özellikle önem veriyor.

SensoWash C Tam Güvenliğe Sahip…
Özel bir LED gece lambası işlevi sayesinde karanlıkta vücudun sükunetini bozmadan güvenle yön bulunabiliyor. Ayrıca, SensoWash’da istenmeyen sıçramaları önleyen bir çocuk emniyeti özelliği var. Kapakta yer alan bir sensör sayesinde bu işlevler ancak “gerçek” bir kullanıcının ağırlığı hissedilince çalıştırılabiliyor. Sıcaklık sensörleri sıcaklığın aşırı yükselmesini önlüyor. SensoWash programında bir standby ve bir güç tasarrufu modu da bulunuyor.

W: www.duravit.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın