Ege Seramik’in Autumn 2012 Koleksiyonu Cersaie’de

Her yıl İtalya'nın Bologna şehrinde düzenlenen ve bu yıl 25-29 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan Cersaie Fuarı'nda Ege Seramik, 16. holde yer alan A56-B51 No'lu standda Autumn 2012 koleksiyonuna ait 9 yeni seriyi ilk defa yurtdışında sergileyecek.

Ege Seramik, Cersaie Fuarı’nda lansmanını gerçekleştireceği Autumn 2012 koleksiyonunda dijital baskı teknolojisi ile ürettiği Alba, Bora, Equinox, Dali, Magic, Time, Como, Hollywood ve Palermo serilerine yer veriyor.

Cersaie’de bu yıl 9 yeni seriden oluşan Autumn 2012 koleksiyonunun yanı sıra Spring 2012 koleksiyonuna ait Marina, Carrara ve Voyage serileri de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Ege Seramik’in Spring 2012 koleksiyonunda olduğu gibi Autumn 2012 koleksiyonunda da tüm dünyada trend olan doğal taş dokulu ürünlerin yanı sıra ahşabın sıcaklığını yansıtan seriler ön plana çıkıyor.

Autumn 2012 koleksiyonunda yer alan Equinox, Hollywood ve Dali serileri, Ege Seramik’in Cersaie’deki en iddialı serileri arasında yer alıyor.

EQUINOX: Doğallığını Dokusunda Saklıyor

Equinox serisi, ağaç dokusu sayesinde hem doğallığı ile ön planda, hem de sırlı granit olma özelliği ile dış etkenlere karşı dayanıklı. 30×60 cm ve 45×45 cm ebadında üretilen ve Digital Tile ürün grubunda yer alan serinin bej, kahve ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor.

HOLLYWOOD: Ahşabın Sıcaklığı ile Mekanları Isıtıyor

Hollywood serisi, ahşabın vazgeçilmez sıcaklığını yansıtırken aynı zamanda mekanlarda vintage etkisi de yaratıyor. 12×60 cm ebadında dijital baskı teknolojisi ile üretilen serinin Sun, Sky ve Earth adında 3 farklı renk seçeneği bulunuyor.

DALI: Doğal Taş Dokusu, Mermer Deseni ile Vurgulanıyor

Tüm dünyada trend olan doğal taş dokusu, Dali serisinde mermer deseni ile vurgulanıyor. Ürün yüzeyinde ise belirgin ve kontrast efektler ön plana çıkıyor. 30×60 cm ve 45×45 cm ebadında dijital baskı teknolojisi ile üretilen serinin 2 ayrı renk alternatifi bulunuyor.

Seramik modasına yön veren Cersaie’de, Spring 2012 koleksiyonundan mermer desenli Carrara serisi ve ağaç dokulu Marina serisinin yanı sıra rölyef dokulu Voyage serisi de sergilenecek.

MARINA: Ağaç Dokusu ile Mekanlara Doğallık Katıyor

Digital Tile ürünü Marina serisi, ağaç dokusunun verdiği doğal görünümün yanı sıra dayanıklılığı ile dış mekânlarda da kullanım imkanı sağlıyor.

15×110 cm, 12×60 cm ve 60×60 cm ebatlarında Akağaç, Meşe ve Walnut Rektifiyeli yer karolarının yanı sıra 30×30 cm ebadında Baret Mozaik seçeneği de bulunan Marina Serisi, dayanıklılık ile doğallığı bir araya getiriyor.

CARRARA: Mermer Deseni ile Ön Plana Çıkıyor

HiCoat nano teknoloji ürünü Carrara serisi, ünlü İtalyan mermeri Carrara’nın deseni ile dikkatleri üzerinde topluyor.

60×60 cm ebadında Gri-Beyaz parlak sırlı porselen yer karosu ve 25×75 cm ebadında Gri-Beyaz Rektifiyeli duvar karosu olarak üretilen Carrara serisi, nano teknoloji sayesinde yüzeyde leke ve iz oluşumunu önlüyor.

60×60 cm ebadında Gri-Beyaz Köşe yer karosu ise 10×10 cm ebadında Reflection Siyah ile kullanıldığında mekâna nostaljik bir hava katıyor.

VOYAGE: Rölyef Dokusu ile Mekanlarda Derinlik Hissi Yaratıyor

25×75 cm ebadında üretilen duvar karolarının fildişi, gri ve kahve renk seçeneklerinin yanı sıra 2 farklı rölyef dokulu ürün alternatifi bulunuyor.

Rölyef dokusu ile döşendiği mekanda derinlik hissi yaratan duvar karoları, 20×25 cm ebadındaki süpürgelik ve 9,5×25 cm ebadındaki bordür ile kullanıldığında mekandaki derinlik hissini arttırıyor. Serinin 45×45 cm ebadında üretilen sırlı granit seçeneği de bulunuyor.

Etiketler

Bir yanıt yazın