e-motion: Bir Mobilya Değil Bir Felsefe

e-motion, Ozan Sinan Tığlıoğlu önderliğindeki Tuna Design Studio tarafından çağdaş ofis dinamiklerine uygun tasarlanmış bir sistemdir.

Her bir işyeri için ayrılan alan esnek olduğundan, ofis planlamacılar için e-motion yepyeni bir yaklaşım oluşturuyor: “Eş yapılandırma.”

Bu yaklaşım, hem yüksek hem de düşük yoğunluklu kullanımı kolaylaştırabilir.

Proje yapılandırma planlaması için belirleyici faktör kullanıcı sayısıdır. Bu bilgi, kullanılmak üzere platform sayısını ve boyutunu belirler. e-motion e-support platformu, sisteminin santral birimidir. Pratik aksesuarları, güç erişim ve kablo yönetimi için gelişmiş çözümleri geniş bir yelpazede sunan son derece esnek bir sistemdir.

e-motion, kullanımı basit ama sofistikedir, çözmek için çok detaylı çalışmalar yerine hazır konfigürasyonlar ile projelere hızlı çözümler üretir.

Hafif yarı geçirgenliğe, renklere ve dokulara daha fazla yer veren e-motion, bireysel çalışma ve yönetici toplantı alanları için de ideal çözümler sunar. Sistem, e-support platformu, ek konsol ve etajerler gibi bir dizi ürün ile tamamlanmaktadır.

e-motion mobilya değil, bir felsefedir. Çalışma istasyonları üzerine bir düşünme biçimidir. Çalışma alanlarında, yüksek düzeyde interaktif etkileşim, ekip çalışması ve motivasyon sağlamanın yoludur.

W: www.tunaofis.com

Etiketler

Bir cevap yazın