Duşta Görünmez Kaymazlık Betteantislip Pro

Bette'nin 22 standart renkte ürettiği BetteFloor ve BetteFloor Side duş tekneleri farklı tasarımıyla projelere yıllardır değer katıyor.

Son teknolojiyi kullanarak elde edilen dünyanın en iyi duş teknesi alternatiflerinden biri olan BetteFloor, yer karolarının rengine göre seçilebiliyor ve şimdi yeni görünmez kaymazlık özelliği ile satışa sunuluyor.

Bette, flat duş teknelerinin kaymazlık özelliğine yeni bir uygulama getiriyor; klasik uygulamadaki quarz kaymazlığa ek olarak şimdi yeni BetteAntislip Pro var. Duş teknelerinin yeni kaymazlık özelliği (R10) görünmez şekilde üretildi. Görünmez kaymazlık BetteAntislip Pro, parlak beyaz ve tüm mat BetteFloor slim duş teknesi renklerinde satışa sunuluyor.

Duşta daha güvenli kaymazlık için Bette yeni kaymaz emaye kaplamayı üretti. Bu kaymaz yüzeyi özel kılan, görünmezliği ve kayma riskini gerçek anlamda azaltması.

Düz yüzey, ıslaklık ve sabun banyoda kazaların kayma yoluyla gerçekleşmesine neden olur. Rahatlıkla yürüyemeyen ya da rahatlıkla ayakta duramayan kişiler, duştayken daha fazla kayma ve yaralanma riski altındalar. BetteAntislip Pro kaymazlık duşta güvenli duruşu ve güvenli adım atmayı sağlıyor. Bu nedenle, herkes için, özellikle çocuklar ve yaşlılar için güvenli duş deneyimi yaratmak çok önemli.

Çözüm olarak Bette, dokunulduğunda neredeyse algılanmayan özel kaymaz emaye yüzeyi geliştirdi. BetteAntislip Pro güvenli duş almayı sağlarken Bette duş teknesinin akıcı, şık tasarımını bozmuyor, gözle görülmüyor. Yeni kaymaz yüzey aynı zamanda çok sağlam, darbelere, deterjanlara dayanıklı, çizilmiyor, hijyenik ve kolay temizleniyor. Kaymamasına rağmen BetteAntislip Pro yüzeye bakteriler tutunamıyor. Deterjanlara rağmen yıllarca aynı görünümünü koruyor.

BetteAntislip Pro yüksek kaliteli konut, hastane, otel projeleri ve özel banyolar için ideal çözüm. Yüksek hijyen ve düşük maliyetli temizlik talebinde bulunan özel projeler için de BetteAntislip Pro hem estetik hem de güvenli.

  • Gözle görülmeyen kaymazlık sağlıyor (R10),
  • Çok sağlam, hijyenik ve estetik.

 

A: Zühtü Paşa Mah. Recep Peker Cad. Kurt Apt.No:9/1 Kızıltoprak, Kadıköy – İstanbul
T: 0216 418 15 13
F: 0216 418 13 96
W: www.banyo.net

Etiketler

Bir yanıt yazın