Duravit Inipi B En Küçük Alanlarda Bile Sauna Keyfi Yaşatıyor

Duravit Inipi serisi ile klasik sauna deneyimi bodrum katlardan çıkıp banyoya ve yaşam alanlarına taşınıyor.

Avusturyalı tasarımcı üçlüsü EOOS ile işbirliği yapan Duravit, bu eğilimi daha küçük banyolarda da devam ettiriyor ve yaklaşık 120 x 120 cm yer kaplayan ve bir kişi için konforlu alan sağlarken aynı zamanda yüksek tasarım gerekliliklerini de karşılayan yeni Inipi B, super kompakt sauna ile farklı bir sauna keyfi sunuyor.

Küçük apartman dairelerinde bile gevşetici bir zindelik deneyimi için yeterli alan sunan Inipi B kolay montaj ve sökülme kolaylığı ile kiralık daireler için de uygun bir alternatif.

Inipi B Super Kompakt’ta, arka duvardaki ayarlanabilir arkalık kullanılarak en konforlu pozisyon seçilebilir. Ayrıca, oturma yeri de kullanıcının sauna seansı sırasında pozisyon değiştirmesine yetecek kadar geniş. Böylece uzun sürelerde bile konforlu ve ergonomik bir oturma duruşu sağlanabilir. LED ışıklarla aydınlatılmış yatay ahşap lambriler, oturma elemanlarına paralel bir görsellik oluşturur.

Inipi B’nin koyu Amerikan cevizi olan harici ahşap çerçevesinin parlak beyaz rengi de mevcut. Her iki sauna çeşidinin de hem köşeli hem duvara dayalı versiyonları bulunuyor.

W: www.duravit.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın