Dünyada Bir İlk

3 Katmanlı Galvaniz Çelik Panel

Unigen Yapı, %100 geri dönüştürülebilir, hafifliği ve mukavemeti ile özel olarak tasarlanmış patentli yeni ürününü sunuyor. Yükseltilmiş döşeme sistemine yepyeni bir soluk getirecek olan Maru 3 katmanlı galvaniz çelik panel, 3 farklı çelik katmanın tamamen robot sistem ile perçin ve kaynak kullanmadan özel bir metodla birleştirilmesinden oluşuyor. İç dolgu olarak sunta, beton veya kalsiyum sülfat gibi malzemelerin kullanımına gerek duyulmadan çok daha hafif ve mukavemetli bir panel modeli oluşturuldu.

Maru 3 katmanlı galvaniz çelik panelin özel tasarımı sayesinde rezonans yapması engellenerek, yükseltilmiş döşeme panelinin akustik performansı arttırıldı.

Ayrıca Unigen Yapı, Onto marka sunta özlü ve kalsiyum sülfat özlü panel alternatiflerinin ve alt yapı malzemelerinin üretimini yapmakla birlikte, ürün portföyünü ithalatını gerçekleştirdikleri 3 katmanlı galvaniz çelik panel dışında beton özlü panel ile de genişletiyor.

Onto yükseltilmiş döşeme sistemlerinin tamamlayıcısı olarak, temsilciliğini yapmakta olduğu modulyss® karo halı ve Decoria looselay pvc zemin kaplamaları da tercih edilebilir.

Daha fazla bilgi için www.unigen.com.tr, www.onto.com.tr  adresleri ziyaret edilebilir.

Etiketler

Bir cevap yazın