DRENING® – Yağmur Suyu Kontrolü ve Drenaj Sistemi

DRENING, normal şartlarda yağmur suyunun, olağanüstü hava koşullarında ise sel baskınlarının, kontrol altına alınarak drene edilmesi veya geri kazanılması için kullanılan modüler bir sistem.

Yeraltında minimum kazı ve imalat ile yüksek yük taşıma kapasitesine sahip bir su haznesi oluşturulmasını sağlıyor. Su geçirgenliği düşük ve/veya yer altı su seviyesi yüksek zeminlerde de kullanılabiliyor.

Tamamen geri kazanımlı plastik malzemeden üretilen DRENING, yüksek depolama kapasitesi sayesinde (310 l/m2) geleneksel drenaj sistemlerinden daha az yer işgal ediyor. Geniş yan ve alt yüzeyleri sayesinde yüksek drenaj debisi sağlıyor.

DRENING; yağmur suyunun bahçeye veya kaldırıma bırakılamadığı yerlerde, su birikintilerinin gider sistemine bağlanamadığı durumlarda en ideal çözüm, sel baskınlarından korunmanın tek ve en ekonomik yolu olma özelliğine sahip.

Sistem yüksek yük taşıma kapasitesine sahip. Gerekli hafriyat derinliği ve uzunluğu az olan ürün çift geçmeli bağlantı sistemi sayesinde kolay ve hızlı döşeniyor. Düşük ağırlığı ve boyutları, parçaların tek bir kişi tarafından kolayca taşınmasına imkan tanıyor.

Zeminde geçirimsiz bir mebran kullanılarak su depolama alanına da dönüştürülebiliyor.

A: C2 İş Merkezi Aydınevler Mah. Sancak Sk. No: 1/2 Küçükyalı, Maltepe – İstanbul
T: 0216 518 02 55
F: 0216 518 02 57
W: www.absyapi.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın