Doğadan İlham Alan Karolar

Doğadan ilham alınarak tasarlanan Handcraft koleksiyonunun bir parçası olan Moss –Leaf –Willow ve Grind serileri, iç mekanda, doğa ve el işçiliğinin arasındaki ilişkiyi keşfediyor.

Seri çoğunlukla gözden kaçan ve güzelliğini yalnızca daha yakın bir inceleme sonucunda ortaya çıkaran ayrıntılara önem veriyor.

Moss –Leaf –Willow serilerinin 3’ü bir arada kullanılabildiği gibi ayrı ayrı da uygulanabiliyor. Tek yönde döşendiğinde rulo halı efekti veren serinin ek yerleri belli olmuyor. Böylece karo halının avantajlarından faydalanırken, görselde bir bütünlük yakalanmış oluyor.

Otel, ofis, gibi yoğun ticari trafiğe sahip iç mekanlarda rahatlıkla tercih edilebilen her serinin 10’ar adet renk seçeneği mevcut. Yoğun trafiğe sahip alanlarda en çok karşımıza çıkan soru akustik değer ve yürüme konforu. Bu seri ile beklentileri fazlası ile karşılamak mümkün.

Handcraft serisi, balık ağlarının ve başka atık malzemelerin %100 geri kazanımı yoluyla elde edilen ECONYL® iplikten üretildi.

Toplumumuzu ve gelecek nesilleri tehdit eden küresel ısınma, belki de yeryüzünün karşılaştığı en ciddi sorun. Küresel boyutta karşı karşıya bulunduğumuz bu sorunla mücadele etmek için modulyss®, CO2RE karbon dengeleme girişimi sayesinde, yeni çıkarmış olduğu serilerinde, düşük COemisyonları sunuyor. CO2 azaltma girişimi CO2RE, El Sanatları koleksiyonunun tüm tasarımlarında bir standart.

Daha fazla detaylı bilgiye www.modulyss.com/tr/koleksiyonlar adresinden ulaşılabilir.

__________

W: www.unigen.com.tr
A: İnönü Mah. Kayışdağı Cad. Kandiş İş Merkezi Kat:2, No:128 34755, Ataşehir – İstanbul

T: 0216 577 04 34

Sosyal medya hesapları;

Instagram
Facebook
Linkedin

Etiketler

Bir yanıt yazın