Dizayn Serisi Geberit Gömme Rezervuarları

Dizayn Serisi Gömme Rezervuarlar her türlü montaj şekline uygun, taşıyıcı sistemlere sahip ve tuğla veya alçıpan duvarların içine veya aralarına monte edilerek kullanıldıkları yerlerde ilave hijyen sağlayan şık görünümlü, ekonomik ve yer tasarruflu ürünlerden oluşuyor.

Türkiye’de de son yıllarda inşa edilen 4 ve 5 yıldızlı otel, konut ve işyerlerinin %90 ında duvar içi gömme rezervuarlar kullanılıyor. Bu ürün, tamamlayıcı olarak dizayn serisi kumanda kapakları ve AquaClean serisi ürünleri ile birlikte de kullanılıyor.

Bu kapaklar, Samba, Rumba, Bolero ve Mambo’ya ilave olarak Yeni Sigma10, Sigma20 ve Sigma50 kumanda kapakları; beyaz, siyah, pergamon ve sütlü yeşil renk seçeneğiyle birlikte sunuluyor. Bu kumanda kapakları çift ve tek kademeli olup, metal ve plastik malzemeden üretiliyor.

Kumanda kapaklarını banyo dekoruna uygun hale getirmek için kişiye özel kaplama seçeneği de bulunuyor. Bu ürünler entegre teknolojinin en esnek ve şık halini sunuyor.

Bu rezervuarların montaj sonrası tüm bakım ve tamiratları fayans üzerinde bulunan kumanda kapak boşluğundan yapılıyor. Bu konuda dikkat edilmesi gereken husus, bu bakımın ne sıklıkla yapılması gerekeceği ve bakım yapılırken gerekli yedek parçaların piyasada bulunup bulunamayacağı.

Modaya Uygun Deşarj
Geberit dizayn serisi gömme rezervuarlar ile kapaklar özgüven ve netlik yansıtıyor. İndirgenmiş tasarımlar modaya uygun bir banyoya göre tasarlanmış.

Kumanda kapakları iki çeşit malzemeden mevcut: Metal ve Plastik. Banyolara en uygun versiyonu seçebilmek için her iki malzeme de eşit derecede yüksek kalitede üretilmiş. Deşarj tipi tamamen isteğe göre seçilebiliyor. Dolayısıyla, tek kademeli bir kumanda kapağı ile iki kademeli bir kumanda kapağı arasında seçim yapılabiliyor. İkinci seçenek ise bir büyük ve bir de küçük deşarj arasında seçim yapmayı sağlıyor. Büyük deşarjın standart bir altı litrelik ayarı varken küçük deşarj seçeneği ise üç ve dört litre suya göre ayarlı. Küçük deşarj seçildiğinde sadece paradan tasarruf etmekle kalınmıyor çevre de korunuyor.

Sınırsız Yaratıcı Olanaklar
Asma tip bir klozet ve bir gömme rezervuar ile hayallerdeki banyoyu gerçekleştirmek için sayısız olanak mevcut. Gömme Rezervuarlar’ın montaj ve uygulamasında herhangi bir takıma ihtiyaç duyulmaz. Hızlı ve pratik montaj imkanı sağlar. 

Dizayn serisi tesisat elemanları, dünyanın dört bir yanındaki tuvalet, banyo ve genel mekanlardaki montajlarda milyonlarca defa monte edilen gömme rezervuarlar için birer çözüm. Bir Geberit gömme rezervuarı sadece hızlı bir şekilde tesis edilmekle kalmıyor, bakım için de kolay erişim sağlıyor.

__________
W:
www.geberit.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın