Dış Cepheler için Tam Koruma

Daha uzun ömürlü ve sağlıklı cepheler için ısı yalıtım sistemleri üreten Baumit, sistemleri ile uyumlu hazır dekoratif kaplamaları ve dış cephe boyaları ile birbirini tamamlayan ürünler sunuyor.

Baumit’in yangın yönetmeliğine uygun ETAG 004 belgeleriyle CE belgeli olarak piyasaya sunduğu Pro ve Star ısı yalıtım sistemleri, projenin ihtiyacına göre hem EPS hem de taş yünü plakalarla oluşturulabiliyor. Sistem ömrü 15 yıldan 30 yıla kadar garantileniyor.

Baumit, Türkiye’de üretimine başladığı StarColor ve ProColor boyaları ile projelere dış cepheler için renk, fiyat ve lojistik avantajı sunuyor. Silikon esaslı StarColor ve akrilik esaslı ProColor cephe boyaları, örtücülüğü ve uzun ömürlülüğü geliştirilmiş; yüksek kaliteli, performansları artırılmış ürünler olarak mevcut sıvalı sistemler üzerine veya ısı yalıtım sistemlerinde son kat dekoratif kaplama üzerinde kullanılabiliyor.

Konutlara alternatif renk ve doku seçenekleri ile farklılaşma şansı sunan Baumit Hazır Dekoratif Kaplamalar, hem kolay hem de pratik uygulaması sayesinde zamandan ve işçilikten tasarruf sağlıyor.

Dış cephe yalıtım sistemleri ile uyumlu olan Hazır Dekoratif Kaplama ürünleri, yüksek kaliteli pigmentlere sahip canlı renkleri ile ilk günkü parlaklığını uzun yıllar muhafaza edebiliyor.

Avrupa’nın dış cepheler için en zengin renk sistemi olan Baumit Life®’ın sunduğu 888 renk alternatifi, dış cephe boyalarında ve dekoratif kaplama ürünlerinde çok çeşitli ve kişisel renk kullanımına imkan veriyor.

 

A: Acarlar İş Merkezi D Blk K:1 Kavacık – İstanbul
T: 0 216 680 34 00
Baumit Müşteri Hattı: 0850 480 7 480
W: www.baumit.com.tr, www.facebook.com/BaumitTurkiye

Etiketler

Bir cevap yazın