Dickson® 3D Yansımaları Şaşırtıyor

Dickson® bulunduğu her ortama modern ve seçkin bir hava katan 3 boyutlu ve hologram efektlerine sahip, yaşayan bir ürün oluşturarak, zemin kaplamalarında sınırları zorluyor.

İki renkli iplikleri ve benzersiz dokuma yapılarını kullanarak ışığın yansımasına ve desenlerin yerleşimine göre algıda değişiklik yaratan bir bukalemun ürünü 3D örgü vinil zemin kaplamaları geliştirildi.

Dickson Örgü Vinil koleksiyonu yenilikçi tasarımı ile 2017 Red Dot Award Best of the Best ve MIAW 2017 (Design & Innovation Awards) ödüllerinin de sahibi oldu.

BE TWEED; klasik tüvit efekti, zamansız bir dokunun elle tutulur tasvirini sunmak için renklerin ilgi çekici karışımını sunuyor.

Karolarda yekpare uygulamalar için tasarlanan Be Tweed, özellikle yükseltilmiş döşeme sistemlerinde yalın bir etki yaratmak için etkin çözüm.

BE SMART ile tekdüze iç mekanlara elveda!

Be Smart, iki renkli iplikler ile incelikli zıtlıkların ilginç grafik etkiler yaratan tezatlığından yararlanıyor.

BE DIFFERENT; görsel etki yaratmak için çizgileri kullanan zarif bir doku.

Bu göz alıcı doku, eşsiz dokuma yapısı ve yeni renkleri sayesinde orijinal ortamlar yaratmak için ışıkla etkileşimde bulunuyor.

BE NATURAL; Doğadan ilham alan, sisal ve deniz yosununu andıran serisinin özgün zarafeti, sıcak iç mekanlar yaratmak için ideal.

BE OPTIC; bu serinin fitilli kumaş etkisi, ışık yoğunluğunun yansımasına göre hafif veya daha baskın olabiliyor.

BE EASY; bakış açısına ve ışık yoğunluğuna göre değişen, abartısız gümüş pırıltılar içeren yarı düz dokumalardan oluşuyor. Yarı saydam çözgü ipleri sayesinde, bu örgü vinil olağanüstü derinlik sunuyor.

Shape Labs sayesinde, zeminler bir yaratıcılık alanına, yer döşemeleri ise bir tür sanata dönüşüyor.

Sipariş edilebilecek 4 farklı şekli bulunan Dickson® 3D örgü vinil zemin kaplamaları sayısız tasarım olasılığı sunuyor.


W: www.unigen.com.tr

Sosyal medya hesapları;

Instagram
Facebook
Linkedin

Etiketler

Bir yanıt yazın