Decovita Seramik’ten Dış Mekanlara Özel Çözümler

Decovita Seramik, güzel havaları değerlendirmek isteyenler için bahçelerde kullanılabilecek, çim, çakıl ve kum üzerinde kullanılabilen 2 cm.'lik ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyor. Yüzde 100 çevreye zararsız malzemeden yapılan karolar, olumsuz hava şartlarından da etkilenmiyor.

Çakıl, çim gibi farklı yüzeyler üzerinde uygulanabilen ürünler sayesinde dış mekanlar daha yaşanabilir alanlar haline gelirken zevkli tasarımlar sayesinde zengin bir görünüm de kazanıyor.

Bahçe mobilyaları, büyük saksılar ve oyun alanı gibi ağır yüklere ve gerilmelere yüksek direnç gösteren seramikler, bu sayede kırılma veya çatlama olmadan uzun yıllar boyunca ilk günkü görüntülerini koruyor. Kışın dondurucu soğuklarından yazın kavurucu sıcaklarına kadar tüm mevsim koşullarına dayanıklı karolar, bahçe, havuz veya diğer açık alanlarda kullanılabilecek kimyasal maddelerden de etkilenmiyor.

Çime Zarar Vermeden Döşeme İmkanı

Bahçede yürüyüş rotaları oluştururken, barbekü alanları tasarlarken veya çardak yapmak istendiğinde en ideal döşeme çözümünü Decovita Seramik sunuyor. Üstelik sağladıkları çözümlerle, çim zemine döşeme yaparken, altta yatan çimi korumak, ağırlığın veya ağır yaya trafiğinin zarar görmesini önlemek mümkün. Bu seri ayrıca kamu ve konut yürüyüş yolları ve açık alanlar oluşturmak için de uygun.

Farklı desen ve renk seçenekleri sunan Decovita Seramik, her türlü dış mekan için de zarif ve şık bir tarz yaratılmasına yardımcı oluyor.

Dış mekanında çakıl kullanmayı tercih edenler için ise çakıl döşenmesi, zeminlerin drenajını sağlıyor ve plakalar arasındaki boşluklardan geçerek suyun toprağa akmasını sağlıyor. Bu döşeme çözümü, kalıcı zemin döşemenin mümkün olmadığı projeler için ideal. Decovita Seramik’in yüzde 100 çevreye zararsız malzemeden yapılan ürünleri, -40° ile +80° arasındaki sıcaklıklara dayanıklı ve olumsuz hava şartlarından etkilenmiyor.


__________

A: Kayabaşı Mah. Ulubatlı Hasan Cad. No:2H D:19 34494 Başakşehir – İstanbul
T: 0850 450 18 00 F: 0212 906 06 95

Etiketler

Bir cevap yazın