DECORIA Alternatif Görünümlü PVC Zemin Kaplamaları

Simit Molası – A Mimarlık

Nano Silver Teknolojisi İle Estetiğin Buluştuğu PVC Zemin Kaplamaları

Nano Silver teknolojisi ile üretilen DECORIA alternatif görünümlü PVC zemin kaplamaları sağladıkları avantajlar ile kafe, restoran, mağaza, AVM ve kalabalık ofis ortamlarında yeni nesil projelerin gözdesi oluyor.

  • Kolay Temizlik

Yoğun sirkülasyon alanlarında zemin kaplama malzemelerinin temizlik ve bakımını sağlamak kullanıcılara iş yükü yaratmakla birlikte gizli maliyetler oluşturuyor. Nano silver teknolojisi ile üretilen DECORIA alternatif görünümlü PVC zemin kaplamaları yüzey kalitesi ile kirlenmeyi geciktiriyor, zaman içinde yüzeyde biriken kirlerin kolay temizlik metodları ile arınmasını sağlıyor.


Derindere Filo Kiralama –Team Fores Mimarlık                                        Sodexo – Zorlu 199 –Team Fores Mimarlık

  • Akustik Performans

DECORIA alternatif görünümlü PVC zemin kaplamalarının 3mm ve 5mm kalınlık alternatifleri bulunuyor. 5mm kalınlığındaki LOOSELAY ürün grubu, ONTO marka yükseltilmiş döşeme sistemi ile beraber kullanıma uygunluk sağlıyor. Tüm kalınlık alternatifleri, sağladığı akustik performans ile yoğun sirkülasyon alanlarında tercih ediliyor.


Booking.com Antalya – Artı Standart Mimarlık

  • Estetik Çözüm

”Her mekanda yeni bir hikaye…”

DECORIA alternatif görünümlü PVC zemin kaplamalarının özel tasarım desen alternatifleri ile projelere ahşabın sıcaklığını ya da taşın doğallığını yansıtmak mümkün. Tasarımlara farklı malzemelerin bir arada kullanım estetiğini taşımak için DECORIA karo/şerit PVC zemin kaplamalarının uygulama kolaylığından yararlanılabilir.

  • Çevreci Yaklaşım

Günümüz projelerinde, çevre politikaları kapsamında LEED Sertifikalı ürünler değer kazanmaya başlarken, Unigen Yapı ‘nın ithalatını gerçekleştirdiği modulyss® karo halılarda olduğu gibi , DECORIA alternatif görünümlü PVC zemin kaplamaları da LEED sertifikasına sahip.


Bristol Myers Squibb – Artı Standart Mimarlık

Daha fazla bilgi için www.unigen.com.tr ziyaret edilebilir.

Etiketler

Bir yanıt yazın